• Informacje na temat:

  judy garland

Artykuły na temat: judy garland
 • Tłumy gwiazd na premierze w Capitolu

  Tłumy serialowych gwiazd oklaskiwały w poniedziałek Hannę Śleszyńską, czyli siostrę Genowefę Basen z "Daleko od noszy", która na scenie Teatru Capital wcieliła się w Judy Garland. Premiera spektaklu była wielkim wydarzeniem!

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Liza Minnelli czeka na śmierć

  Aktorka zapowiedziała znajomym, że umrze w tym roku i wydała rozporządzenia w sprawie pochówku. Chce spocząć w grobie z matką, legendą Hollywood Judy Garland. Po latach walki z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków gwiazda zmaga się obecnie z lekomanią. Podupadła również na zdrowiu: jest częściowo sparaliżowana po udarze, cierpi na wirusowe zapalenie mózgu, nie doszła też do sprawności po...

 • Bradley Cooper wyreżyseruje Beyonce?

  Clint Eastwood od kilku już planuje realizację remake'u musicalu "Narodziny gwiazdy". Ostatnio pojawiła się informacja, że film miałby być reżyserskim debiutem Bradley'a Coopera ("Snajper"). Główną rolę ma zagrać gwiazda muzyki pop Beyonce.

 • Lesław Żurek i Katarzyna Misiewicz uratowali małżeństwo

  ...oraz poczucie niespełnienia Kasi, która nie zrobiła takiej kariery. Teraz małżeństwo nie tylko świetnie dogaduje się w domu, ale także po raz pierwszy występuje razem na scenie. Sztuka "Judy", w której Kasia wciela się w ulubienicę Ameryki, piosenkarkę Judy Garland, a Leszek gra jej asystenta, zbiera pozytywne recenzje. - Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni tak przychylnym przyjęciem. Publiczność...

 • O fanach, emigrantach i nastolatkach

  Dramat "Rozdzieleni", komedia "Fanka", thriller "Gunman: Odkupienie" i horror "Oculus" - te tytuły budzą największe zainteresowanie spośród dziecięciu filmów, jakie zadebiutują na ekranach naszych kin 27 marca.

 • Lesław Żurek ma powody do świętowania! "Jego żona Kasia jest w ciąży"

  ..., a każde małżeństwo przechodzi przez różne etapy - wyznała rok temu w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" Katarzyna.  Wówczas też aktorzy zaczęli razem występować w spektaklu "Judy" o amerykańskiej gwieździe, Judy Garland. Kasia była producentką sztuki, a w męskiej roli obsadziła ukochanego. Do dziś wystawiają przedstawienie, które na nowo zbliżyło ich do siebie. Aktorskie małżeństwo dobrze dogaduje się...

 • Hathaway zagra Judy Garland

  Aktorka Anne Hathaway wcieli się w postać słynnej gwiazdy kina Judy Garland w filmowej i scenicznej adaptacji jej biografii.

 • Lesław Żurek i jego żona uratowali małżeństwo. Przygotowują się na narodziny dziecka

  ...tylko o pracy, ale i o tym czego dziś pragną i oczekują.   Terapią okazały się też wspólne zawodowe projekty. Razem wystąpili w objazdowym spektaklu "Judy - historia upadłej gwiazdy", o amerykańskiej aktorce Judy Garland.   Niedawno Lesław Żurek mógł przeczytać wywiad z jego żoną, w którym wypowiada na ich temat budujące słowa.   - Jego kariera rozwinęła się błyskawicznie. Ja zaś trochę...

 • Katie Holmes jak Judy Garland

  W setnym odcinku popularnego amerykańskiego show tanecznego "So You Think You Can Dance" Katie Holmes złoży hołd legendarnej Judy Garland.

Zdjęcia na temat: judy garland