• Informacje na temat:

  julia campbell

Artykuły na temat: julia campbell
 • "House of Cards": Gwiazda "Krzyku" w obsadzie 4. sezonu!

  Neve Campbell, znana szerszej publiczności jako Sidney Prescott z serii filmów "Krzyk" Kevina Williamsona, zagra jedną z głównych ról w 4. sezonie amerykańskiego hitu "House of Cards".

 • "Trafny wybór" w Polsce szybciej niż w USA

  "Trafny wybór" (Casual Vacancy) to koprodukcja HBO i BBC oparta na bestsellerowej powieści J.K. Rowling pod tym samym tytułem. Polska premiera miniserialu odbędzie się przed premierą w Stanach Zjednoczonych; od 9 marca produkcja będzie w całości dostępna w HBO GO.

 • Dwóch i pół

  Nauczycielka Jake'a, pani Francine (JULIA CAMPBELL), wzywa do siebie rodziców chłopca, Alana i Judith, aby przedyskutować z nimi zauważony przez nią ostatnio...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • "Trafny wybór": Serial na podstawie powieści J.K. Rowling w HBO!

  ...: Michael Gambon, Keeley Hawes, Rory Kinnear, Monica Dolan i Julia McKenzie oraz debiutująca na ekranie Abigail Lawrie. "Trafny wybór" jest koprodukcją HBO i BBC. Producentem serialu jest Ruth Kenley-Letts. Producentami wykonawczymi są: Neil Blair, Paul Trijbits i Rick Senat. Za reżyserię odpowiada Jonny Campbell, scenariusz napisała Sarah Phelps. Polscy widzowie miniserial "Trafny wybór" będą mogli...

 • Julia Roberts i Russell Crowe ponownie zostali triumfatorami filmowych nagród. Tym razem wyróżniono ich prestiżowymi nagrodami "Blockbuster", przyznawanymi przez miłośników filmów video. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się we wtorek, 10 kwietnia, w Shrine Auditorium w Los Angeles.

 • "Trafny wybór": Serial na podstawie powieści autorki "Harry'ego Pottera"

  ...z samolubnym uporem trwają przy swoich nawykach i przekonaniach, nieświadomi, że mogą wiele zmienić. W rolach głównych występują: Michael Gambon, Keeley Hawes, Rory Kinnear, Monica Dolan i Julia McKenzie oraz debiutująca na ekranie Abigail Lawrie. "Trafny wybór" jest koprodukcją HBO i BBC. Za reżyserię odpowiada Jonny Campbell, scenariusz napisała Sarah Phelps. Miniserial "Trafny wybór...

 • Gitarzysta Def Leppard został tatą

  Vivian Campbell, irlandzki gitarzysta grupy Def Leppard, znany też z występów z Dio i Riverdogs, został po raz drugi tatą. Jego małżonka Julie powiła w środę, 9 maja, w Los Angeles, córeczkę. Mama i dziecko czują się znakomicie, a tata nie posiada się ze szczęścia.

 • "Broadchurch": Znajome postacie w nowym sezonie

  ...obsady trzeciego sezonu dołączyli z kolei: Julie Hesmondhalgh, Georgina Campbell, Sarah Parish, Charlie Higson i Mark. Najnowsza seria będzie składać się z ośmiu odcinków, których fabuła skupiona jest...

 • Def Leppard: Rick Savage zostanie ojcem

  Muzycy zespołu Def Leppard chyba postanowili wykorzystać przerwę w koncertach i komponowaniu nowego materiału na powiększenie swoich rodzin. Niedawno tatą po raz drugi został Vivian Campbell. Za kilka miesięcy ojcem zostanie także Rick Savage, basista Def Leppard.