• Informacje na temat:

  julia chmielnik pracuje

Artykuły na temat: julia chmielnik pracuje
 • Julia Chmielnik przeszła poważny zabieg! Co się stało?!

  Julia Chmielnik (34 l.) przeszła poważny zabieg! To był sprawdzian dla jej nowego partnera!

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Julia Chmielnik: Stanęłam na nogi!

  Julia Chmielnik (33 l.) kilka miesięcy po ciężkim rozwodzie opowiada o tym, jak teraz wygląda jej życie...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kim jest Julia Chmielnik?

  Z wykształcenia jest dyrygentem, jednak od lat zajmuje się treningiem wokalnym. Swoimi umiejętnościami Julia Chmielnik dzieli się z uczestnikami nowego show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", których trenuje przed każdym nowym odcinkiem.

 • Julia Chmielnik: Opowiadam córkom o dziadku!

  Po nagłej śmierci taty Julia Chmielnik (36 l.) musiała nauczyć się żyć na nowo. Nie było to łatwe, ale jednak udało się...

 • "Czas na muzykę". Ćwiczenie skali głosu

  Julia Chmielnik prezentuje proste ćwiczenie na rozwijanie skali głosu oraz "domowe" sposoby na sprawdzenie prawidłowego funkcjonowania strun głosowych i przepony.

 • "Na dobre i na złe": Dwie nowe role i... żona od losu!

  Marcin Przybylski, którego po wakacjach oglądać będziemy jako doktora Antoniego Kosa w "Na dobre i na złe", dwa lata temu rozwiódł się z matką swych dwóch synów, a dziś... znowu jest mężem. Kilka dni temu poślubił Julię Chmielnik - córkę niezapomnianego Jacka Chmielnika!

 • Żona Urbańskiego chciała 5 tys. zł alimentów. Dostanie...

  Miłość się skończyła, ale nadal łączy ich troska o dobro dzieci. Poza salą rozpraw Julia Chmielnik (32 l.) i Hubert Urbański (47 l.) ustalili zasady opieki nad córkami - Stefanią (4 l.) i Danką (2 l.).

 • Żona Urbańskiego mieszka z dziećmi kątem u matki!

  ...zaczął pojawiać się na salonach. Tymczasem Julia Chmielnik (32l.), formalnie wciąż żona Urbańskiego, nadal nie bardzo radzi sobie w nowej sytuacji. Kobieta wraz z małymi córeczkami prezentera zmuszona jest gnieździć się u swojej mamy, w maleńkim pokoiku, który zajęła po bracie Igorze. Podobno chłopak specjalnie przedłużył swój kontrakt w innym mieście, aby Julia i jego siostrzenice miały gdzie się...

 • "Urbański nie ma pracy. Obraził się na TVN"

  ...on wyłączony telefon. Jego przyjaciel zdradził jednak, że Hubert "przechodzi ostatnio trudny okres". Nie tylko źle znosi rozstanie z Julią Chmielnik (32 l.), z którą ma dwie córki - Stefanię(...) propozycji nie dostaje. Jest w sytuacji nie do pozazdroszczenia, bo przecież ma czwórkę dzieci na utrzymaniu". Lepiej wiedzie się Julii Chmielnik, która pracowała ostatnio przy precastingach do programu...