• Informacje na temat:

  julia i ania

Artykuły na temat: julia i ania
 • Julia Wieniawa (19 l.) ostatnio bardzo chętnie bywa na branżowych imprezach i pozuje na ściankach do zdjęć. Niedawno pojawiła się na jednej z nich w stylizacji mocno inspirowanej sukienką Ani Lewandowskiej!

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • "M jak miłość": Oto nowa Ania

  W premierowych odcinkach sagi rodu Mostowiaków nową twarz zyska nie tylko Łukasz (Jakub Józefowicz), syn Marty (Dominika Ostałowska), ale i jej córka Ania, w którą wcieli się Gabriela Świerczyńska.

 • "Serce, Serduszko" : Tam i z powrotem, albo podróż bez celu

  Fanka death metalu, wytatuowana Kordula (Julia Kijowska) podejmuje pracę w bieszczadzkim domu dziecka. Nie zależy jej na niej, ale z jakiegoś powodu zachowuje się, jakby nie miała wyboru. Tam poznaje jednak Maszeńkę (Maria Blandzi) - dziewczynkę, z którą szybko ucieknie od szarej codzienności.

 • Anna i Robert Lewandowscy: Tygodnik odkrywa kulisy ich spotkania z Julią Roberts

  .... Jednak gwiazdą pokazu i bankietu była Julia Roberts, która, tak jak Ania, jest ambasadorką marki. Ze słynną hollywoodzką aktorką przyleciał jej trzynastoletni syn Phinnaeus. - Okazuje się, że(...) sfotografował się z synem gwiazdy, a przy okazji zapytał, czy jego mama nie chciałaby zrobić sobie zdjęcia z nimi. Lewandowscy najwyraźniej są fanami Julii i będą mieli wspaniałą pamiątkę. W podróży do...

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • Anna i Robert Lewandowscy zaproszeni przez Julię Roberts?! To musiała być dla nich niespodzianka

  ...ekscytujący ciąg dalszy.   - Po zakończeniu imprezy Lewandowscy otrzymali telefon od menadżerki aktorki. Przekazała im informację, że Julia zaprasza ich do swojego prywatnego apartamentu - zdradza tygodnikowi znajoma pary.   Ania i Robert entuzjastycznie przyjęli propozycję.   - Ich córeczka Klara została w hotelu z nianią, a oni wybrali się złożyć wizytę gwieździe, którą zawsze podziwiali na kinowym...

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Julia Kamińska: Dobrze jej tak jak jest

  Wiele razy grała panny młode, ale w prawdziwym życiu Julia Kamińska (30 l.) nie pali się, by stanąć na ślubnym kobiercu. "Dziewczyny w moim wieku uważają, że powinny wyjść za mąż albo już być zaręczone. Na szczęście ja nie odczuwam takiej presji i robię to, co uważam za słuszne. Nic nie planuję i żyję teraźniejszością" - wyznała kiedyś w wywiadzie dla "Faktu". Aktorka będąca od ośmiu lat...

 • Doda w "Tańcu z Gwiazdami"

  Już w piątek w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wystąpi Doda. To będzie spora niespodzianka dla fanów. Wokalistka w programie zaśpiewa aż dwie piosenki: cover Cher "If I Could Turn Back Time" i swój singlowy przebój "Riotkę".

Zdjęcia na temat: julia i ania
Wideo na temat: julia i ania
 • Julia Wieniawa szczerze o związku z Antkiem Królikowskim!

  Julia Wieniawa (18 l.) i Antek Królikowski (28 l.) to ostatnio jedna z najgorętszych par show-biznesu. Na początku ani aktor, ani aspirująca wokalistka i aktorka, nie chcieli komentować swojego związku. Jednak teraz Julka uchyliła rąbka tajemnicy. "Ja nie mogę traktować tego związku jak coś medialnego"- mówi Wieniawa i zdradza, gdzie można spotkać ją razem z Antkiem i czego nauczyła się od

 • Julia Pietrucha na zakupach

  Nie jestem ani rozrzutna, ani oszczędna. Zdarza mi się jednak zaszaleć w galerii handlowej - mówi aktorka.

 • Agnieszka Jastrzębska i Radosław Piwowarski wspominają Annę Przybylską

  - Ani należał się Oscar. W Stanach byłaby drugą Julią Roberts - stwierdził reżyser/ źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Dyskusje na temat: julia i ania