• Informacje na temat:

  julia i jej facet

Artykuły na temat: julia i jej facet
 • Julia Wieniawa: Który aktor zabiega o jej względy?

  Julia Wieniewa (19 l.) nie może narzekać na brak powodzenia u mężczyzn!

 • t.A.T.u.: Wokalistka zaatakowała gejów

  Znana z rosyjskiego duetu t.A.T.u. wokalistka Julia Wołkowa kiedyś udawała lesbijkę. Dziś pogardliwie wypowiada się o mniejszościach seksualnych.

 • Julia Pietrucha (28 l.) w programie telewizyjnym pojawiła się ze swoim nowym chłopakiem - Mateuszem.

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

 • Julia Pietrucha w ciąży. Zdradziła płeć dziecka i skomentowała oskarżenia byłego faceta

  Julia Pietrucha (28 l.) na początku roku poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Teraz zdradza więcej szczegółów. Przy okazji komentuje słowa byłego partnera.

 • Off Festival 2015: Run The Jewels, Sunn O))) i inni

  Run The Jewels, największa sensacja hiphopowej sceny ostatnich lat oraz Sunn O))), zespół który nadał nowe znaczenie sformułowaniu "ekstremalny metal", a do tego The Julie Ruin, Girl Band, Jacek Sienkiewicz i Kristen - to pierwsi oficjalnie ogłoszeni wykonawcy Off Festival 2015 (Katowice, 7-9 sierpnia).

 • "Na Wspólnej": Facet rozbije ich związek?

  Podczas imprezy w modnym klubie Ola (Marta Wierzbicka) i Klaudia (Julia Trembecka) poznają przystojnego Błażeja (Jakub Świderski). Bracka natychmiast da upust swojej zazdrości. Zupełnie straci(...). Dziewczyna ze łzami w oczach wyjaśni, że nigdy nie była z kobietą, która wcześniej spotykała się z facetami. - Boję się, że niebawem się mną znudzisz - powie. Zimińska zapewni, że ich związek...

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska wyszła z depresji dzięki... miłości!

  Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość", twierdziła jeszcze niedawno, że nie szuka chłopaka na siłę, ale wierzy, że kiedyś spotka tego jedynego. - Na pewno znajdę miłość na całe życie - powiedziała w wywiadzie. Dziś młodziutka aktorka jest do szaleństwa zakochana w przystojnym żołnierzu...

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

Zdjęcia na temat: julia i jej facet
Wideo na temat: julia i jej facet
 • "Julia": Michał Lewandowski: zagrać geja inaczej

  Nie gram Maćka-geja w sposób, w jaki do tej pory gej był grany. Gram normalnego faceta bez naleciałości kojarzonych ze środowiskiem homoseksualnym - Michał Lewandowski o tym, jak gra mu się swojego bohatera w serialu "Julia". Z punktu widzenia aktora, im bardziej różnorodne propozycje, tym jest fajniej - dodaje.

 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

Dyskusje na temat: julia i jej facet