• Informacje na temat:

  julia kamińska i filip bobek danie dnia

Artykuły na temat: julia kamińska i filip bobek danie dnia
 • Filipa Bobka czekają bardzo pracowite miesiące...

  Wszystko wskazuje na to, że Filip Bobek, czyli niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", nie będzie w tym roku miał... wakacji. Aktora czekają bowiem bardzo pracowite miesiące na planie dwóch seriali, które jesienią trafią na antenę Telewizji Polsat.

 • Co jej przyniesie 2013 rok?

  Julia Kamińska wierzy, że nadchodzący 2013 rok będzie dla niej jako aktorki bardzo szczęśliwy. Na premierę czekają aż 3 filmy z jej udziałem i serial, w którym zagrała obok swojego partnera z "BrzydUli" - Filipa Bobka, czyli Marka Dobrzańskiego.

 • Kamińska wraca do show-biznesu

  Julia Kamińska (24 l.), aktorka znana z serialu "BrzydUla", zapewnia, że jeszcze o niej usłyszymy...

 • Co zastąpi "Julię"?

  Wraz z końcem 2012 roku z anteny TVN zniknie telenowela "Julia". Stacja szykuje na jej miejsce nowy serial. Jaki?

 • Bobek został bez pracy!

  Wygląda na to, że z planów Filipa Bobka (32 l.) na razie nici. Aktor będzie musiał zacisnąć pasa. Powód? Został bez pracy!

 • Miłość i praca

  ...- "BrzydUla" zmieniła moje życie - podkreśla Julia Kamińska. Od czasu zakończenia zdjęć do produkcji Julia nie tylko gra w filmach, teatrze i serialach, ale także pisze scenariusze.

 • Co jej przyniesie 2013 rok?

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", wierzy, że nadchodzący 2013 rok będzie dla niej jako aktorki bardzo szczęśliwy. Na premierę czekają aż 3 filmy z jej udziałem i serial, w którym zagrała obok swojego partnera z "BrzydUli" - Filipa Bobka, czyli Marka Dobrzańskiego.

 • "Singielka": Nowa telenowela okaże się kolejną porażką TVN?

  Najnowsza telenowela stacji TVN po trzech tygodniach emisji gromadzi średnio milion widzów. Co dalej?

 • Gwiazdy po latach: "BrzydUla"

  ..., to na pewno nie będziemy o tym informować - oświadczyła Julia. Filip Bobek - oszust, uwodziciel i Władysław Frasyniuk To dzięki "BrzydUli" zyskał popularność i uwielbienie płci przeciwnej(...)Julia Kamińska - gra, pisze, dubbinguje.... Julia Kamińska, czyli serialowa Ula Cieplak szturmem weszła na salony. Przed "BrzydUlą" prawie nikt o niej nie słyszał. Po serialu stała się jedną...

 • "Na dobre i na złe": Michał zapowiada się ciekawie

  ...odbędą się one 3 lutego w Suchem k. Zakopanego, zapraszam serdecznie. Naszymi ambasadorami są m.in. Maciej Zakościelny, Julia Kamińska, Kuba Wesołowski, Antek Królikowski. Sama akcja zaczęła się od(...)" - falę popularności. Na planie "Singielki" zrodziło się także moje życie w mediach społecznościowych. Za namową Dominiki Gwit założyłem oficjalny profil na Facebooku, a pod wpływem Filipa Bobka konto na...