• Informacje na temat:

  julia kamińska i maserak

Artykuły na temat: julia kamińska i maserak
 • "Singielka": Julia Kamińska za stara na filmówkę!

  Julia Kamińska, czyli Natalia z nowego serialu TVN "Singielka", choć nie ma aktorskiego wykształcenia, ma całkiem spore doświadczenie. Czy pójdzie do szkoły filmowej? "Jestem już na to za stara" - śmieje się w rozmowie z PAP Life. Zdradza też, że idąc na germanistykę chciała być nauczycielką z powołaniem.

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka pójdzie w tango z... Maserakiem?

  Olga Kalicka, czyli Magda z „rodzinki.pl” i Justyna z „M jak miłość”, lada moment rozpocznie treningi przed swym pierwszym występem na parkiecie polsatowskiego „Tańca z gwiazdami”. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, tanecznych kroków uczyć ją będzie... Rafał Maserak!

 • "Taniec z gwiazdami": Masaż Maseraka

  Po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" widzowie Polsat Cafe mieli okazję przyjrzeć się pracy masażystek. Zobaczcie, w jakiej sytuacji kamera Polsat Cafe zastała Rafała Maseraka i co sprawia, że unosi się ponad parkietem...

 • Kamińska i Maserak: Cicha wojna?

  Ich sala ćwiczeń to pole bitwy A przecież Julia tak wiele sobie po Rafale obiecywała. To on miał wyleczyć ją z kompleksów i obudzić kobiecość. Niestety, z miłego, pełnego empatii mężczyzny, który(...)... treserem. I chociaż dzięki niemu zdobyła Kryształową Kulę i samochód, nie chce mieć z Rafałem na parkiecie do czynienia. Już dwukrotnie odmówiła wykonania z nim pokazowego tańca w "TzG"... Julia też nie...

 • Julia Kamińska: Co teraz?

  Nigdy tak się nie stresowałam, ale i nigdy nie byłam taka szczęśliwa - mówi Julia Kamińska o dniu, w którym wytańczyła Kryształową Kulę.

 • Julia Kamińska coraz lepsza!

  Aktorka Julia Kamińska i jej partner taneczny Rafał Maserak są dowodem na to, że cztery dziesiątki dodają skrzydeł. W piątym odcinku "Tańca z gwiazdami" - podobnie zresztą jak w czwartym - okazali się bezkonkurencyjni.

 • Maserak: Julia jest posłuszna!

  Poprzednia edycja programu "Taniec z gwiazdami" okazała się dla Rafała Maseraka bardzo szczęśliwą. Wraz ze swoja partnerką - Anną Muchą - tancerz zdobył Kryształową Kulę. Czy 11. edycja i nowa partnerka, Julia Kamińska, będą równie szczęśliwe?

 • Julia Kamińska dementuje

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", długo wzbraniała się przed udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". Nic dziwnego - oprócz występów w show gra w teatrze, pracuje w filmie i dubbingu. W wolnym czasie robi prawo jazdy i nadrabia zaległości w nauce. Jak daje ze wszystkim radę?

 • Kamińska wygrała "Taniec..."!

  Julia Kamińska pokonała Katarzynę Glinkę w finale 11. edycji "Tańca z gwiazdami", zdobywając Kryształową Kulę. Po raz drugi z rzędu w show triumfował jej partner - Rafał Maserak.

Zdjęcia na temat: julia kamińska i maserak
Dyskusje na temat: julia kamińska i maserak