• Informacje na temat:

  julia kamińska i partner

Artykuły na temat: julia kamińska i partner
 • Julia Kamińska: Dojrzałość jest dodatkowym atutem!

  Julia Kamińska (30 l.) nie może się nachwalić swojego starszego o 20 lat partnera...

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • Julia Kamińska szczerze o swoim związku!

  Julia Kamińska (29 l.) nie może się nachwalić swojego ukochanego!

 • Julia Kamińska: Pierwsza nagroda

  - Bardzo się cieszę. To jest moja pierwsza nagroda w ogóle - powiedziała Julia Kamińska, odtwórczyni głównej roli w serial u "BrzydUla" po otrzymaniu Telekamery "Tele Tygodnia" 2010 dla najlepszej "Aktorki".

 • Julia Kamińska weźmie ślub z dużo starszym partnerem?

  Julia Kamińska (27 l.) już od kilku lat jest szczęśliwie zakochana. Mimo, żeodnalazła miłość, to wcale nie myśli jeszcze o ślubie. Co na to jej partner?

 • Kamińska wygrała "Taniec..."!

  Julia Kamińska pokonała Katarzynę Glinkę w finale 11. edycji "Tańca z gwiazdami", zdobywając Kryształową Kulę. Po raz drugi z rzędu w show triumfował jej partner - Rafał Maserak.

 • Julia Kamińska chwali sobie związek z dojrzałym partnerem. Podjęli ważną decyzję!

  Julia Kamińska (28 l.) i Piotr Jasek (49 l.) przygotowują się do obchodów 7. rocznicy wspólnego życia. Aktorka jest szczęśliwa u boku scenarzysty, podkreślając, że duża różnica wieku nie ma dla niej żadnego znaczenia. Na razie...

 • Kamińska odda mercedesa

  Julia Kamińska, która kilka dni temu wygrała w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" Kryształową Kulę oraz mercedesa, powiedziała, że auto podaruje tacie, ponieważ nie posiada prawa jazdy.

 • Julia Kamińska potwierdziła wspaniałą nowinę! A jednak to prawda!

  ...przemieniła się w piękność. Julia Kamińska, choć bardzo cieszyła się sukcesem własnym i serialu, na fali którego wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" (i wygrała!), postanowiła odpocząć od show-biznesu(...) scenariusza produkcji, którego autorem jest jej życiowy partner, Piotr Jasek. Aktorka nie tylko znajdzie się w obsadzie serialu, ale też wspólnie z Jaskiem pracuje nad scenariuszem.  Dziesięć lat temu serial...

 • Odpadnie Grochola, Kamińska wygra?

  W niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami" wystąpią trzy pary, z których jedna będzie musiała rozstać się z programem. Faworytki są dwie - Julia Kamińska i Katarzyna Glinka. Czy może im zagrozić Katarzyna Grochola? Bukmacherzy nie dają szans pisarce, jednak trudno przewidzieć jak zagłosują widzowie.

Zdjęcia na temat: julia kamińska i partner
 • Wreszcie może odpocząć!
Wideo na temat: julia kamińska i partner
 • Kamińska otworzyła salon fryzjerski! Kończy z aktorstwem?

  Odtwórczyni postaci "BrzydUli" przeznaczyła zaoszczędzone pieniądze na otwarcie salonu fryzjerskiego w Warszawie. Julia Kamińska zdaje sobie sprawę z tego, że aktorstwo jest zawodem niepewnym. Doświadczyła już braku propozycji zawodowych. Obecnie pracuje w teatrze, ale uważa, że jej przyszłość w tej branży może w pewnym momencie stanąć pod znakiem zapytania. Zainspirowała się swoim partnerem

 • Julia Kamińska tańczy na rurze: Dosyć smętnie zwisam!

  Julia Kamińska (26 l.) wyznała, że ma nowe hobby. Niedawno dołączyła do grona wielbicielek tańca na rurze. Niestety, na razie nie może pochwalić się zbyt wielkimi osiągnięciami, ale wierzy, że(...) rurę, i to jest naprawdę bardzo ciekawe doświadczenie" – wyznaje aktorka. Ciekawe co na to jej 47-letni partner?

Dyskusje na temat: julia kamińska i partner