• Informacje na temat:

  julia kamińska powrót

Artykuły na temat: julia kamińska powrót
 • "Na Wspólnej": Kryzys Ziębów, nowe twarze i powrót pewnego bohatera!

  ...poruszające historie, ale także nowe twarze - m.in. Julia Kamińska i Antoni Królikowski. Po latach nieobecności w życiu serialowych bohaterów ponownie pojawi się Grzegorz (Leszek Lichota)!

 • Julia Kamińska: Jestem z siebie dumna

  Aktorka Julia Kamińska dostała rolę w filmie fabularnym, ale za swój największy sukces i tak uważa powrót na studia. Słynna serialowa BrzydUla opowiada o swoich planach i życiu po wielkim medialnym sukcesie.

 • Julia Kamińska: Wróciłam na studia

  Julia Kamińska po sukcesie w serialu "BrzydUla" dostała rolę w filmie fabularnym. Za swój największy sukces uważa jednak powrót na germanistykę.

 • Julia Kamińska: Cieszę się, że wróciłam

  Julia Kamińska wraca na ekrany telewizorów. Od połowy lutego będzie można oglądać ją w nowym serialu TVN7 "Reguły gry".

 • Julia Kamińska: "Jestem z siebie dumna"

  Aktorka Julia Kamińska dostała rolę w filmie fabularnym, ale za swój największy sukces i tak uważa powrót na studia. PAP Life opowiada o swoich planach i życiu po wielkim medialnym sukcesie.

 • Brodzik czy "Brzydula"?

  Wracająca po przerwie Joanna Brodzik czy debiutująca na ekranie Julia Kamińska? A może Magdalena Różczka? O tym, która z aktorek otrzyma Telekamerę "Tele Tygodnia" przekonamy się już 25 stycznia 2010.

 • Kamińska wróciła na studia

  Popularność przyniosła jej rola w serialu "BrzydUla". Dzisiaj Julia Kamińska (23 l.) skupia się na nauce. Nie zapomina jednak o aktorstwie...

 • Edyta Herbuś w "Tańcu z gwiazdami"?

  Edyta Herbuś rozważa możliwość powrotu na parkiet "Tańca z gwiazdami". Podobno producenci 14. edycji show złożyli jej ofertę zatańczenia w parze w jednym z uczestników programu.

 • "BrzydUla": Jak wygląda dziś przystojny brat Uli?

  Od zakończenia emisji serialu mija 10 lat. Jak wygląda i co robi dziś Wacław Warchoł, czyli młodszy brat Uli Cieplak (Julia Kamińska), Jasiek?

 • Do kogo należy jesień w TV?

  Bitwy na seriale idą do lamusa. Tegoroczna jesień to już prawdziwa wojna z użyciem najcięższej broni - różnego rodzaju show z udziałem gwiazd, gwiazdeczek i osobowości telewizyjnych. Kto w najbliższych miesiącach idzie do rezerwy, a kto do pierwszego szeregu?

Wideo na temat: julia kamińska powrót
 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • Powrót do domu

  Buenos Aires u schyłku lata. Trzy nastoletnie siostry, Marina, Sofia i Violeta, przebywają same w rodzinnym domu wypełnionym pamiątkami po niedawno zmarłej babci, która je wychowywała. Dziewczęta żyją tak, jak nakazują prawa ich wieku: słuchają muzyki, spotykają się z przyjaciółmi, zakochują się, śmieją i kłócą. Nagle wrzucone w dorosłość muszą odnaleźć się w niepewnej sytuacji, a bolesna strata nieoczekiwanie otworzy przed nimi nowe perspektywy. Reżyserka Milagros Mumenthaler z dużą wprawą,...