• Informacje na temat:

  julia kamińska śpiewa

Artykuły na temat: julia kamińska śpiewa
 • „Na Wspólnej”: Do ekipy dołączy Julia Kamińska!

  Jak wypaść dobrze w nowej pracy? Roma Lenarska stawia na zaangażowanie i wdzięk. Do ekipy serialu „Na Wspólnej” dołączy Julia Kamińska.

 • Julia Kamińska gwiazdą porno?

  ..., a do tego śpiewa, nagrywa audiobooki i dubbinguje filmy. Jak pisze "Super Express", ostatnio nawiązała też współpracę z warszawskim Teatrem Komedia. To właśnie na jego deskach ma wcielić się w rolę bezrobotnej aktorki, która w akcie desperacji zgadza się wystąpić w kasowym, ale wyjątkowo swobodnym obyczajowo filmie... Choć w prawdziwym życiu na brak pracy Kamińska narzekać nie może, ze swoją postacią...

 • Kasia Glinka znów pierwsza

  W trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami" znów tryumfowała Kasia Glinka ze Stefano Terrazzino. Po piętach depczą im Julia Kamińska z Rafałem Maserakiem, którzy robią, co mogą, by udowodnić, że nie łączy ich nic poza relacją uczennica-nauczyciel.

 • "Wkręceni": Julia Kamińska po niemiecku!

  Znana z serialu "Brzydula" Julia Kamińska to kolejna gwiazda, którą zobaczymy w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni".

 • Julia Kamińska i seks grupowy

  Julia Kamińska jako swingerka? Seks grupowy to główny temat nowej komedii "Swing" w reżyserii lidera kabaretu Limo Abelarda Gizy, w której gwiazda "Brzyduli" zagrała jedną z ról.

 • Danuta Stenka złą czarownicą

  26 listopada na naszych ekranach pojawi się nowa, zabawna i szalona wersja w 3D jednej z najbardziej znanych baśni braci Grimm. Najnowsza produkcja Disneya nosi tytuł "Zaplątani", a opowiada o przygodach Roszpunki, dziewczyny o niesamowicie długich włosach (w polskiej wersji językowej: Julia Kamińska) i uroczego awanturnika Flynna (Maciej Stuhr).

 • "Brzydula" wychodzi z ukrycia

  Kariera Julii Kamińskiej przyspiesza. Aktorka znowu zatęskniła za serialami. Za tydzień zobaczymy ją w "Na dobre i na złe".

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już prawie wszystko wiadomo. Znamy celebrytów, którzy wystąpią w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ich nazwiska dają nadzieję, że będzie ona nie mniej emocjonująca od poprzedniej.

Zdjęcia na temat: julia kamińska śpiewa
Wideo na temat: julia kamińska śpiewa
 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • Gnomeo i Julia 3D

  "Gnomeo i Julia" to komediowa adaptacja najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem zostaje przeniesiony w najmniej prawdopodobne realia - ogrodowych krasnali. Tak oto na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i... zakochują się w sobie po czubki uszu, a raczej krasnalich czapek. Zanim jednak nastąpi happy end, wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej...