• Informacje na temat:

  julia kamińska styl

Artykuły na temat: julia kamińska styl
 • Julia Kamińska kupiła buty z… ananasa! Mamy zdjęcia!

  Julia Kamińska (31 l.) pokochała modę na zdrowy i ekologiczny styl życia, do tego stopnia, że postanowiła kupić owocowe buty z ananasa!

 • "Na dobre i na złe": Przyłapani po seksie!

  Będzie się działo w serialu "Na dobre i na złe"... Wkrótce Przemek (Marcin Rogacewicz) wda się w romans z bezpruderyjną Zuzą (Julia Kamińska). Pechowo Ola (Anna Karczmarczyk) odwiedzi go chwilę po tym, jak uprawiał seks z nową kochanką!

 • "Na dobre i na złe": Julia Kamińska zaczęła o siebie dbać

  Gdy Julia Kamińska, czyli Zuza z "Na dobre i na złe" stawiała pierwsze kroki w show- biznesie, często popełniała modowe wpadki. Teraz jej styl zachwyca!

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już prawie wszystko wiadomo. Znamy celebrytów, którzy wystąpią w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ich nazwiska dają nadzieję, że będzie ona nie mniej emocjonująca od poprzedniej.

 • Oto nowy styl Julii Kamińskiej!

  Styliści są zgodni: po wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" Julia Kamińska zdecydowanie zmieniła swój wizerunek. Glany zastąpiła szpilkami i kobiecymi sandałkami, a wyciągnięte swetry - eleganckimi kreacjami.

 • Jacyków krytykuje Kamińską

  Tomek Jacyków zadeklarował, że pomoże Julii Kamińskiej , odtwórczyni roli BrzydUli, naprawić fatalny - jego zdaniem - wizerunek aktorki. Stylista uważa, że Julia nie ma pojęcia, jak się ubierać.

 • “Na dobre i na złe”: Przyłapani zaraz po seksie!

  Wkrótce Przemek (Marcin Rogacewicz) wda się w romans z bezpruderyjną Zuzą (Julia Kamińska). Pechowo Ola (Anna Karczmarczyk) odwiedzi go chwilę po tym, jak uprawiał seks z nową kochanką!

 • Brzydka gwiazda TVN

  Okazało się, że Julia Kamińska, odtwórczyni roli tytułowej w polskiej wersji serial u "Brzydula", na co dzień także nie grzeszy urodą.

 • Gwiazdy odsłoniły kolana i zadawały szyku na pokazie mody

  Na pokaz nowej kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski inspirowanej stylem hollywoodzkich aktorek z lat 40. ubiegłego wieku przyszło mnóstwo znanych z seriali gwiazd. Która wyglądała najefektowniej?

 • BrzydUla czy Glinka?

  Finał "Tańca z gwiazdami" dopiero 13 czerwca, jednak Julia Kamińska (23 l.) i Katarzyna Glinka (33 l.) już wylewają siódme poty, by jak najpiękniej zatańczyć. - Zrobimy ze Stefano Terrazzino (31 l.) wszystko, co w naszej mocy! - zapowiada Glinka.

Zdjęcia na temat: julia kamińska styl
Wideo na temat: julia kamińska styl
 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Gnomeo i Julia 3D

  "Gnomeo i Julia" to komediowa adaptacja najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem zostaje przeniesiony w najmniej prawdopodobne realia - ogrodowych krasnali. Tak oto na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i... zakochują się w sobie po czubki uszu, a raczej krasnalich czapek. Zanim jednak nastąpi happy end, wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej...