• Informacje na temat:

  julia kamińska w tzg

Artykuły na temat: julia kamińska w tzg
 • Kamińska nie odebrała nagrody z "TzG"

  Julia Kamińska zapłaciła już podatek od nagrody - luksusowego mercedesa, którego wygrała w "Tańcu z gwiazdami" . Wciąż jednak nie odebrała samochodu. Dlaczego?

 • "TzG": Kamińska faworytką bukmacherów

  Taneczne zmagania celebrytów w "Tańcu z gwiazdami" już po raz 11. elektryzują widzów w całym kraju. Kto zdobędzie Kryształową Kulę?

 • Olśniewająca Julia Kamińska w finale "TzG"!

  Przypomnijmy, że do finału "TzG" bodaj pierwszy raz w historii tego programu nie dotarła ani jedna gwiazda seriali. Przesympatyczna tyczkarka zmierzyła się w nim z modelem Pawłem Stalińskim, synem aktorki Doroty Stalińskiej. Pokonała go o włos. Tradycją finału "TzG" jest występ pary laureatów z poprzedniej edycji. Tym sposobem wczoraj wieczorem mogliśmy zobaczyć Julię Kamińską z Rafałem...

 • Kamińska zrezygnuje z "Tańca..."?

  Niewykluczone, że Julia Kamińska, jedna z faworytek obecnej edycji "Tańca z gwiazdami" będzie musiała pożegnać się z programem. Aktorka nabawiła się poważnej kontuzji.

 • Julia Kamińska coraz lepsza!

  Aktorka Julia Kamińska i jej partner taneczny Rafał Maserak są dowodem na to, że cztery dziesiątki dodają skrzydeł. W piątym odcinku "Tańca z gwiazdami" - podobnie zresztą jak w czwartym - okazali się bezkonkurencyjni.

 • "TzG": Pyrek lepsza od Kamińskiej

  Taneczny show telewizji TVN już od dwunastu sezonów cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Ostatnią edycją "Tańca z gwiazdami" oglądało ponad 4,6 mln widzów.

 • Julia Kamińska dementuje

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", długo wzbraniała się przed udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". Nic dziwnego - oprócz występów w show gra w teatrze, pracuje w filmie i dubbingu. W wolnym czasie robi prawo jazdy i nadrabia zaległości w nauce. Jak daje ze wszystkim radę?

 • "TzG": Taniec na tak, gwiazdy na nie

  W najbliższą niedzielę, 27 listopada, zakończy się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Co prawda jeszcze nie wiemy, kto zostanie jej zwycięzcą, ale już teraz możemy zdobyć się na małe podsumowanie, tej trzynastej już odsłony show.

 • Zaskakujący wyrok widzów "TzG"

  ...i przemyślanej kreacji aktorskiej para wzbudziła entuzjazm zarówno wśród publiczności, jak i jury. Nic dziwnego więc, że jako jedyni zdobyli aż cztery dziesiątki! O cztery punkty gorsza była Julia Kamińska...

 • "Taniec z gwiazdami": Kto odpadnie?

  Przed nami drugi odcinek 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jednocześnie jest to pierwszy, w którym pożegnamy się z jedną parą.

Zdjęcia na temat: julia kamińska w tzg
Wideo na temat: julia kamińska w tzg
 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • Gnomeo i Julia 3D

  "Gnomeo i Julia" to komediowa adaptacja najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem zostaje przeniesiony w najmniej prawdopodobne realia - ogrodowych krasnali. Tak oto na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i... zakochują się w sobie po czubki uszu, a raczej krasnalich czapek. Zanim jednak nastąpi happy end, wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej...

Dyskusje na temat: julia kamińska w tzg
 • Kamińska faworytką bukmacherów

  Julia Kmińska jest taka świeża,spontaniczna.naturalna,po prostu urocza.Dla niej wielu widzów ogląda ten program.Jest to dla nas przedłużenie serialu brzydula,kórego brak tak dotkliwie odczuwamy.Pani Julia w ocenie widzów daleko zajdzie.Ona i Pan Maserak dodają specialnego klimatu tej edycji TzG, jak kiedyś Anna Guzik.

 • Re: Olśniewająca Julia Kamińska w finale "TzG"!

  Julia zatańczyła wspaniale. pozdrawiam:)

 • Re: Olśniewająca Julia Kamińska w finale "TzG"!

  Tym wspaniałym frestylem Julia by wygrała równiez XII edycje ,to był najlepszy taniec wieczoru. Brawo Julka !!!

 • Re: Olśniewająca Julia Kamińska w finale "TzG"!

  Taniec Julii dostarczył mi jak zwykle dużo wspaniałych wzruszeń. Julia tańczyła i wyglądała prześlicznie. Szkoda, że nie zaśpiewała też. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.

 • Re: Olśniewająca Julia Kamińska w finale "TzG"!

  wspaniałe przeżycie , piękny ,cudowny taniec ,wspaniale wykonany i takie samo wzruszenie , a może jeszcze większe niż poprzednio. Julia wyglądała zjawiskowo i tańczyła cudownie ,znakomity przekaz aktorski ,dla mnie najlepszy taniec wieczoru .Gratulacje i powodzenia we wszystkim co robisz Julio !!

 • Re: Olśniewająca Julia Kamińska w finale "TzG"!

  Olśniewająca to była Monika! Nareszcie po wielu edycjach znowu wygrała osoba, która naprawdę na to zasłużyła i do tego nie była faworytem. Zwycięstwo Moniki należy do tej najwyższej kategorii razem z Agatą Kuleszą. Obie miały bardzo niską popularność. Nie szły do programu na pewniaka, jak np. Kamińska, która wygrała tylko dzięki popularności brzyduli i przychylności tvn. Tanecznie sporo osób było

 • Re: Olśniewająca Julia Kamińska w finale "TzG"!

  Julio jesteś CUDOWNA !!!!!!!! z Rafałem tworzycie wspaniałą parę można WAS oglądac dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo dłuuuuuuuuuuuugo i cały czas z zachwytem

 • Re: Olśniewająca Julia Kamińska w finale "TzG"!

  A mnie się to nie podoba, bo moim zdaniem, Julka w ogóle nie powinna brać udziału w tym żenującym programie. Podejrzewam, że zrobiła to jedynie z powodów finansowych... Wielka szkoda, że twórcy polskich filmów nie potrafią dostrzec prawdziwych talentów jak np. Julka i inni aktorzy z "BrzydUli".. Może nasze rodzime kino byłoby wtedy lepsze?