• Informacje na temat:

  julia kolberger zdjęcia

Artykuły na temat: julia kolberger zdjęcia
 • "Aż po sufit": Z wizytą na planie serialu

  W Gdyni trwają zdjęcia do serialu TVN "Aż po sufit".

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • "Na noże": Nowy serial TVN już jesienią

  Telewizja TVN rozpoczyna zdjęcia do nowej, własnej produkcji fabularnej, która znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji. "Na noże" to serial obyczajowy. Głównym bohaterem jest Jacek - genialny kucharz który stawia wszystko na jedną kartę i otwiera autorską restaurację. Ma ponadprzeciętny smak, talent, pasję i determinację, a u jego boku są oddani przyjaciele. Czy to wystarczy, aby wspiąć się...

 • Julia Kolberger: Trudne rodzinne relacje

  Kilka dni temu Jakub Giza, operator filmu "Jutro mnie tu nie będzie" otrzymał na festiwalu Plus Camerimage Złotą Kijankę za najlepsze zdjęcia w konkursie etiud studenckich. Reżyserką filmu jest Julia Kolberger, córka aktorskiej pary: Anna Romantowska i Krzysztof Kolberger.

 • "Aż po sufit!" nie znika z anteny!

  ..., Karolinę Staniec, Krzysztofa Chodorowskiego, Kamila Szeptyckiego i Tadeusza Borowskiego. Zdjęcia do nowych odcinków zaplanowano jeszcze na ten sezon. Za reżyserię ekranowych losów rodziny Domirskich odpowiadają Julia Kolberger oraz Bartosz Konopka.

 • Kinga Preis w filmie "Mazurek"

  Trwają zdjęcia do filmu "Mazurek" w reżyserii Julii Kolberger. W obsadzie zobaczymy m.in. Kingę Preis, Pawła Królikowskiego i Romana Gancarczyka. Film realizowany jest w ramach programu "30 Minut" Studia Munka, działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • W Gdyni powstaje nowy serial "Aż po sufit"

  ...reżyserskiej nad serialem czuwa Bartek Konopka oraz Julia Kolberger. Zdjęcia do serialu realizuje Jeremi Prokopowicz oraz Tomasz Dobrowolski. Za scenografię odpowiada Barbara Ostapowicz, a za(...)W Gdyni powstają zdjęcia do nowej produkcji TVN, do serialu obyczajowego "Aż po sufit!", który będzie współczesną sagą rodzinną pełną tajemnic. Wcześniej zdjęcia były kręcone w Warszawie. "Życiowe...

 • Nagroda dla córki Kolbergera

  Krótkometrażowy film "Jutro mnie tu nie będzie" w reżyserii absolwentki łódzkiej "filmówki" Julii Kolberger otrzymał II nagrodę - "Srebrne Jajo" - na 3. Międzynarodowym Festiwalu Filmu i Muzyki Kustendorf. Twórcą imprezy jest znany serbski reżyser, Emir Kusturica.

 • "Aż po sufit!": Nowy serial TVN z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą!

  M." czy "Na Wspólnej". Kierownikiem produkcji został Przemysław Malec. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Bartek Konopka oraz Julia Kolberger. O pierwszym z reżyserów można było już usłyszeć w 2010 roku, gdy jego krótkometrażowy film "Królik po berlińsku" został nominowany do Oskara. Zdjęcia do serialu realizuje Jeremi Prokopowicz oraz Tomasz Dobrowolski. Za scenografię odpowiada Barbara...

 • 33. Festiwal "Młodzi i Film"

  "Dżej, dżej", "Hardkor Disko", "Jaskółka", Jeziorak", "Wybraniec" - to niektóre z filmów, które zostaną pokazane podczas 33. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Impreza rozpocznie się 23 czerwca.

Zdjęcia na temat: julia kolberger zdjęcia