• Informacje na temat:

  julia kuba

Artykuły na temat: julia kuba
 • "rodzinka.pl": Kuba zdradzi Paulę!

  Boscy (Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak), mimo że czasem się różnią w ocenie rzeczywistości, do dzieci zawsze mówią jednym głosem. Nawet tych prawie dorosłych. Nietrudno więc przewidzieć, jak zareagują, gdy w środku nocy rozlegnie się hałas, a potem okaże się, że Kuba (Adam Zdrójkowski) nie spał sam... Następnego dnia z tego powodu chłopak postanowi rozstać się z Paulą (Julia Wieniawa...

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • "rodzinka.pl": Kuba musi się określić!

  Natalia (Małgorzata Kożuchowska), widząc, że Kuba (Adam Zdrójkowski) zwodzi dwie dziewczyny i nie potrafi zdecydować, która z nich jest bliższa jego sercu, postanowi wkroczyć do akcji i upomnieć się o prawa... Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

 • "Mali giganci": Wojewódzki został dziadkiem?

  Kuba Wojewódzki dziadkiem? Jeden z uczestników programu "Mali giganci" wcale nie był zaskoczony... Drugi odcinek show TVN-u można można oglądać w sobotę, 14 marca, o godz. 20.

 • "rodzinka.pl": Kuba i Paula zostaną rodzicami?

  Paula (Julia Wieniawa) zwierzy się Natalii (Małgorzata Kożuchowska), że podejrzewa, iż jest... w ciąży! - Nie przejmuję się, bo w sumie chciałabym już mieć bejbi - powie przerażonej tym niespodziewanym wyznaniem i perspektywą zostania babcią Boskiej.

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  Jedną z uczestniczek, która zrobiła największe wrażenia na jurorach programu "Mali giganci", była Julia Totoszko, córka wokalisty Mariusza Totoszki i jego byłej żony Marty Smuk.

 • "rodzinka.pl": Z kim powinien randkować Kuba?

  Kuba (Adam Zdrójkowski) wciąż nie będzie umiał zdecydować, czy chce być z Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz), czy z Agatą (Wiktoria Gąsiewska). Jedna z dziewczyn zaproponuje mu zrobienie testu i sprawdzenie, czy do siebie pasują. Wyniki psychozabawy dadzą Kubie wiele do myślenia...

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • "rodzinka.pl": Kuba chce rzucić Paulę! Dlaczego?

  Kiedy Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz) poinformuje Kubę (Adam Zdrójkowski), że zamierza studiować w Krakowie, chłopak załamie się i uzna, że musi zakończyć swój związek, bo wcześniej czy później ukochana i tak zostawi go na lodzie...

 • "Mali Giganci": Nazywam się Zbyszek i jestem żonaty

  Już w najbliższą sobotę, 14 marca, TVN wyemituje drugi odcinek show "Mali giganci". Zobaczcie przedpremierowo występ jednego z uczestników - należącego do grupy Oliviera Janiaka Zbyszka.

Zdjęcia na temat: julia kuba
Dyskusje na temat: julia kuba