• Informacje na temat:

  julia nowy serial

Artykuły na temat: julia nowy serial
 • „Drogi wolności”: Nowy serial TVP

  Serial „Drogi wolności” zapowiadany jest jako historyczna produkcja, opowiadająca losy krakowskiej rodziny, w rolach głównych zobaczymy Julię Rosnowską, Paulinę Gałązkę i Katarzynę Zawadzką.

 • Julia Pogrebińska: Urodzona w Kazachstanie

  Julia Pogrebińska wyrasta na faworytkę "Tańca z gwiazdami". Nie każdy wie, że aktorka urodziła się w Kazachstanie i mieszkała tam przez 17 lat. Jak sama podkreśla, ostatecznie wybrała jednak Polskę. Dlaczego?

 • "Szóstka": Nowy serial na wiosnę w TVN

  Już w lutym 2019 roku zobaczymy na antenie TVN nowy serial obyczajowy "Szóstka" w reżyserii Kingi Dębskiej ("Moje córki krowy", "Zabawa zabawa").

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

 • "Drogi wolności": Nowy serial Telewizji Polskiej już jesienią!

  ..."Drogi wolności" to historia trzech młodych sióstr, w role których wcielają się: Paulina Gałązka (Marynia), Katarzyna Zawadzka (Alina) i Julia Rosnowska (Lala). Fabuła serialu w dużej mierze(...) listopada 1918 roku. Pismo wydawane przez młode bohaterki pozwala na zarysowanie historycznego tła serialu. Widzowie w serialu zobaczą także m.in. Annę Polony (w roli Emilii Biernackiej), Adama Cywkę...

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • "Zawsze warto": Nowy serial z Julią Wieniawą!

  Na swoim instagramowym profilu Wieniawa zamieściła dwie fotografie - z koleżankami z planu oraz podczas lektury scenariusza do nowego serialu. Wieniawa napisała też, że kocha swój zawód, a prace nad nowym sekretnym projektem są w toku. My uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzamy, że serial, w którym zagra młoda aktorka będzie nosił tytuł "Zawsze warto". Autorką scenariusza do produkcji jest Agnieszka...

 • Ostatni odcinek serialu "Wataha"

  W niedzielę, 16 listopada, zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W tej obyczajowo-sensacyjnej produkcji HBO pojawia się wiele postaci drugoplanowych, a wraz z nimi nowe, intrygujące wątki. Na planie pojawili się m.in. Jacek Koman, Marian Dziędziel, Jacek Lenartowicz, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk oraz Maciej Mikołajczyk.

 • "Na noże": Nowy serial TVN już jesienią

  Telewizja TVN rozpoczyna zdjęcia do nowej, własnej produkcji fabularnej, która znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji. "Na noże" to serial obyczajowy. Głównym bohaterem jest Jacek - genialny kucharz który stawia wszystko na jedną kartę i otwiera autorską restaurację. Ma ponadprzeciętny smak, talent, pasję i determinację, a u jego boku są oddani przyjaciele. Czy to wystarczy, aby wspiąć się...

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

Zdjęcia na temat: julia nowy serial
Wideo na temat: julia nowy serial
 • Nowy serial z Julią Benz

  "No Ordinary Family" opowiada o rodzinie mającej supermoce. Będziecie oglądać nowy serial stacji ABC?

Dyskusje na temat: julia nowy serial