• Informacje na temat:

  julia ormond zdjęcia

Artykuły na temat: julia ormond zdjęcia
 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Julia Ormond u Soderbergha

  Zapomniana gwiazda Julia Ormond ( "Wichry namiętności" , "Cyrulik syberyjski" ) wystąpi w najnowszym projekcie Stevena Soderbergha ( "Traffic" , "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) "Che", opowiadającym o życiu słynnego kubańskiego rewolucjonisty. To kolejna po "Dziennikach motocyklowych" Waltera Sallesa próba opisania fenomenu Che Guevary.

 • Lynch przygotowuje nowy film

  Jennifer Lynch, córka znanego reżysera Davida ("Zagubiona autostrada"), przygotowuje się do realizacji swego drugiego filmu fabularnego. David Lynch ma wspomóc córkę finansowo. Będzie też czuwał nad produkcją. W obrazie "Surveillance" wystąpią Bill Pullman i Julia Ormond.

 • "Temple Grandin": Pokonać autyzm

  "Temple Grandin" to biograficzna opowieść o wyjątkowej, cierpiącej na autyzm kobiecie, która mimo choroby zdobywa wykształcenie i odnosi sukces w branży zdominowanej przez mężczyzn. Wyjątkowa historia o wytrwałości i cierpliwości, która została uhonorowana Złotym Globem i 7 nagrodami Emmy, ukazała się 30 września na DVD.

 • Amerykański reżyser David Lynch ( "Mulholland Drive" , "Zagubiona autostrada" ) chwali polskich aktorów, którzy wystąpili w jego najnowszym filmie "Inland Empire". Obraz pokazywany był na odbywającym się w Łodzi 14. Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage 2006. W filmie występują m.in. Krzysztof Majchrzak ( "Pornografia" ) i Karolina Gruszka ( "Kochankowie z Marony" ).