• Informacje na temat:

  julia pierścionek zaręczynowy

Artykuły na temat: julia pierścionek zaręczynowy
 • Julia Wieniawa pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym!

  Na swoim instastories Julia Wieniawa (21 l.) pokazała pierścionek z białego złota z ogromnym brylantem. Jak myślicie, kto jest wybrankiem aktorki?

 • Pedagog Julia Roberts

  Julia Roberts ( "Full Frontal. Wszystko na wierzchu" , "Niebezpieczny umysł" ) zdradziła ostatnio, że tylko nadzwyczaj pomyślnie rozwijająca się kariera aktorska powstrzymała ją przed zmianą zawodu - gwiazda marzyła bowiem o zostaniu nauczycielką.

 • Julia Kamińska szykuje się do ślubu?

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i Natasza Sznajder z "Reguł gry", pochwaliła się fotoreporterom pięknym pierścionkiem, który - choć nie potwierdziła tego oficjalnie - dostała od ukochanego. Czy to oznacza, że śliczna aktorka wkrótce zmieni stan cywilny?

 • Video, DVD: "Uśmiech Mony Lizy"

  W czwartek, 20 maja, na video i DVD do wypożyczenia debiutuje obraz "Uśmiech Mony Lizy" z Julią Roberts w roli głównej. Film od piątku, 21 maja, będzie dostępny na nośnikach przeznaczonych do sprzedaży. Obok Julii Roberts w komediodramacie Mike'a Newella wystąpiły także Kirsten Dunst, Julia Stiles, Maggie Gyllenhaal, Marcia Gay Harden.

 • "M jak miłość": Tomek oświadczy się Asi! Przy Agnieszce!

  W końcu nastąpi to, na co od dawna czekało pół Polski: Tomek poprosi Asię o rękę i podaruje jej pierścionek zaręczynowy!

 • "Usta usta": Skandal na weselu

  Główni bohaterowie serialu "Usta usta" - Julia Hoffman (Magdalena Różczka) i Adam Dawidzki (Paweł Wilczak) - nareszcie staną przed ołtarzem. Jednak w dniu ślubu pan młody dostanie biegunki, a na weselu wybuchnie skandal!

 • Tak Miłosz poprosi Bożenkę o rękę!

  Już we wrześniu, kiedy TVP 1 rozpocznie emisję 17. sezonu "Klanu", Miłosz (Konrad Darocha) poprosi Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska) o rękę, a Lubiczówna przyjmie pierścionek zaręczynowy i odpowie: "tak"!

 • Śluby i zaręczyny 2012 roku

  2012 rok sprzyjał... zakochanym. Kilku znanych z seriali aktorów poprowadziło do ołtarza swoje wybranki, kilku zdecydowało się ofiarować ukochanym zaręczynowe pierścionki.

 • Maciek Lubicz u jubilera

  Maciek Lubicz (Piotr Swend) kupi swojej ukochanej Martynce (Natalia Antoszczak) zaręczynowy pierścionek. Z brylantem! Poznaj szczegóły!

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (16-18 stycznia) w kinach debiutuje aż pięć filmów, wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Na kinowych ekranach pojawią się bowiem: obyczajowa komedia "Kumple" , romans w reżyserii Bernardo Bertolucciego - "Rzymska opowieść" , "Ubu Król" Piotra Szulkina, komediodramat "Uśmiech Mony Lizy" z Julią Roberts w roli głównej oraz przebojowa trójwymiarowa opowieść dla całej rodziny - "Mali agenci 3D" .

Wideo na temat: julia pierścionek zaręczynowy
 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • Gnomeo i Julia 3D

  "Gnomeo i Julia" to komediowa adaptacja najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem zostaje przeniesiony w najmniej prawdopodobne realia - ogrodowych krasnali. Tak oto na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i... zakochują się w sobie po czubki uszu, a raczej krasnalich czapek. Zanim jednak nastąpi happy end, wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej...

Dyskusje na temat: julia pierścionek zaręczynowy