• Informacje na temat:

  julia pietrucha modelka

Artykuły na temat: julia pietrucha modelka
 • Skandaliczne zachowanie Pietruchy na pokazie

  ...pojawiła się Julia Pietrucha ze swoim wąsatym narzeczonym. By mogła spocząć, wyproszono innego gościa. Blogerka relacjonuje to tak: "Ja wiem, że czytam ostatnio dużo książek o Warszawie z lat(...) nie jest w stanie chociaż na moment zejść na ziemię i zrozumieć, że nie jest Elżbietą II?" - pyta blogerka. "Nie było miejsca" Pietrucha wpis i zarzuty postanowiła skomentować na swoim...

 • Julia Pietrucha: Na podbój Ameryki

  Aktorka jest w szczęśliwym związku i tego szczęścia będzie bronić za wszelką cenę. Nawet jeśli musi opuścić kraj.

 • Pietrucha nie dostała się do szkoły aktorskiej

  ...21-letnia Julia Pietrucha nie dostała się w tym roku do Akademii Teatralnej. Nie zraziła się jednak porażką i wciąż zamierza zdobyć aktorskie wykształcenie - ale już nie w Polsce.

 • Nadchodzi czas Julii Pietruchy

  Nadchodzący sezon ma należeć do Julii Pietruchy. Zbliża się premiera filmu "Miasto z morza", w którym młoda aktorka gra jedną z głównych ról. Niedługo w TVP1 zadebiutuje także serial "Blondynka", w którym Pietrucha wcieli się w panią weterynarz.

 • Kocha Amerykanina, ale nie lubi Ameryki!

  Julia Pietrucha, czyli Anita Woydatt z "Galerii", od prawie dwóch lat związana jest z amerykańskim scenografem Ianem Dow'em. Choć mogłaby wyjechać z nim do USA i tam pracować, nie zamierza opuszczać Polski.

 • Rewolucje w programach rozrywkowych

  Powrót Justyny Steczkowskiej do "The Voice of Poland", Ewa Farna jako czwarty juror w "X Factor", Piotr Rogucki zamiast Łoza w "Tylko muzyce. Must Be The Music" oraz długa lista znanych nazwisk w "Tańcu z gwiazdami". Niebawem startują nowe telewizyjne ramówki.

 • Nowy mężczyzna w życiu ślicznej pani weterynarz z Majaków

  W 6. odcinku "Blondynki 2" Sylwia (Julia Pietrucha) podejmie decyzję o definitywnym zakończeniu swojego związku z Marcinem (Michał Lesień). W Majakach, gdzie mieszka i pracuje piękna pani weterynarz, pojawi się tajemniczy Kris (Mariusz Ostrowski), któremu Sylwia wpadnie w oko od pierwszego wejrzenia...

 • Co wiosną w Polsacie?

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo" to nowości w wiosennej ramówce telewizji Polsat. Programy ruszają już w marcu.

 • Opuści Polskę?

  Po roli sympatycznej pani weterynarz w serialu "Blondynka" Julia Pietrucha zagrała złośliwą intrygantkę w "Galerii" i... stała się jeszcze popularniejsza.

 • Coraz popularniejsza

  Po roli sympatycznej pani weterynarz w serialu "Blondynka" zagrała złośliwą intrygantkę w "Galerii" i... stała się jeszcze popularniejsza.

Zdjęcia na temat: julia pietrucha modelka
Wideo na temat: julia pietrucha modelka
 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.