• Informacje na temat:

  julia pietrucha zdjęcia

Artykuły na temat: julia pietrucha zdjęcia
 • Julia Pietrucha już wróciła do formy sprzed ciąży! Pokazała zdjęcia z plaży!

  Julia Pietrucha (29 l.) w czerwcu 2018 roku urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę Gaję. Oczywiście po tej ważnej życiowej zmianie, wokalistka zniknęła z show-biznesu i poświęciła się opiece nad pociechą. Teraz jednak pokazała zdjęcia, na których widać, że już wróciła do formy sprzed ciąży!

 • "Blondynka": Moro zastąpi PIetruchę?

  W trzecim sezonie serialu "Blondynka", który pojawić ma się na antenie TVP jesienią 2014, odtwórczynię tytułowej roli, Julię Pietruchę, zastąpić ma Joanna Moro - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

 • "Blondynka": Julia Pietrucha oskarżona przez byłego ukochanego o... kradzież!

  Julia Pietrucha odeszła od niego. Złamane serce pomaga mu wyleczyć nowa partnerka... - Jedyną negatywną rzeczą, jaką teraz dostrzegam, jest pustka powstała przez odejście pożałowania godnej kobiety, której kiedyś dałem wszystko - pisze Ian w zamieszczonym na Facebooku oświadczeniu. Julia Pietrucha i Ian Dow poznali się sześć lat temu podczas realizacji horroru "Klątwa Styrii", do którego...

 • Joanna Moro: Nowa twarz, nowa energia

  Ekipa "Blondynki" rozpoczęła pracę na planie trzeciej serii. W obsadzie rewolucyjna nowość. Piękną panią weterynarz Sylwię Kubus gra Joanna Moro, która zastąpiła w tej roli Julię Pietruchę.

 • Julia Pietrucha (26 l.) wybrała się w wielką zagraniczną podróż. Do pewnego czasu przeżywała same radosne chwile. Jednak niedawno otarła się o śmierć!

 • Moro "Blondynką". Ruszyły zdjęcia

  W trzeciej serii "Blondynki" to Joanna Moro wcieli się w rolę dr Sylwii Kubus. Obok głównej bohaterki pojawi się też nowa postać, którą zagra utalentowana i piękna ukraińska aktorka Olga Sumska. Serial będzie można oglądać już jesienią w TVP1.

 • Julia Pietrucha jest w ciąży!

  Julia Pietrucha (28 l.) jest w ciąży! Ona i jej nowy ukochany spodziewają się dziecka. Szczęśliwa aktorka poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Julia Pietrucha: Miłość i muzyka

  Julia Pietrucha chętnie wróciłaby na plan "Blondynki". Ale zanim to nastąpi, artystka pisze piosenki i muzykuje. A także pielęgnuje świeży związek.

 • Julia Pietrucha po raz pierwszy pokazała zdjęcie z córką. Zdradziła też jej imię

  Julia Pietrucha (29 l.) niedawno po raz pierwszy została mamą. Po kilku tygodniach od porodu postanowiła upublicznić zdjęcie z córeczką. Przy okazji zdradziła imię dziewczynki. Jest naprawdę oryginalne!

 • Julia Pietrucha: Jadę na Ukrainę

  Aktorka Julia Pietrucha wraca na ekrany telewizorów w drugim sezonie serialu "Blondynka". Aktorka opowiada o swojej roli, do której wróciła po trzech latach oraz o planach zawodowych.

Zdjęcia na temat: julia pietrucha zdjęcia
Dyskusje na temat: julia pietrucha zdjęcia
 • Re: Joanna Moro na planie "Blondynki"...

  W pierwszej chwili pomyślałam, że zmiana aktorki nie jest dobrym pomysłem zwłaszcza, że Julia Pietrucha zagrała bardzo charakterystycznie. Teraz, widząc zdjęcia z planu, ciekawa jestem efektów i czekam na wrzesień!