• Informacje na temat:

  julia pitera

Artykuły na temat: julia pitera
 • Najbardziej wpływowa kobieta w Polsce

  Co łączy Kasię Cichopek z Anną Streżyńską, Julią Piterą czy Justyną Pochanke? Wszystkie znalazły się na prestiżowej liście 50. Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce. W czwartek, 12 marca na uroczystej gali w Teatrze Capitol magazyn ekonomiczny Home&Market po raz dwunasty wręczył nagrody kobietom, które uznano za "lokomotywy polskiej gospodarki".

 • Monika Olejnik oburzona nowym spotem PiS! Bezprawnie wykorzystano jej głos. "To skandal"

  Monika Olejnik (58 l.) jest oburzona tym, że wykorzystano jej głos w najnowszym spocie Prawa i Sprawiedliwości, który poświęcony został tematowi głodujących dzieci. Uważa, że zrobiono to bez jej zgody i całą sprawę określa mianem skandalu.

 • ...wpływów". W poczet 50. Najbardziej Wpływowych Kobiet wpisały się również m.in.": Julia Pitera, Dorota Gawryluk, Agata Passent, Manuela Gretkowska, Bogna Sworowska, Ilona Felicjańska, Grażyna...

 • Olejnik najbardziej wpływowa

  Monika Olejnik to najbardziej wpływowa kobieta pracująca w mediach - wynika z rankingu opublikowanego w najnowszym numerze miesięcznika "Forbes".

 • Pięć milionów dla Lindy i Ślesickiego

  Warszawa zainwestuje w Warszawski Instytut Sztuki Filmowej. Utworzy go wspólnie z fundacją Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego . Radni dają wielkie pieniądze, filmowcy - znane twarze. W piątek, 8 lipca, warszawscy samorządowcy przyjęli uchwałę w sprawie zamiaru utworzenia instytutu filmowego - informuje "Życie Warszawy".

 • Nagrody Stowarzyszenia Filmowców Polskich

  Scenograf Halina Dobrowolska, kostiumograf Marta Kobierska, autor zdjęć Jan Laskowski, kierownik produkcji Jerzy Rutowicz, reżyser Wincenty Ronisz, operator dźwięku Mariusz Kuczyński i krytyk Stanisław Janicki to laureaci Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2013.

 • TVP wykorzystuje pracowników

  Nierówne traktowanie pracowników, zatrudnianie np. operatorów na umowę zlecenie zamiast umowy o pracę, nieprzestrzeganie czasu pracy czy brak wynagrodzenia za godziny nadliczbowe - to niektóre naruszenia przepisów, jakie ujawniła w TVP kontrola Państwowej Inspekcji Pracy. Inspekcja zawiadomiła prokuraturę.

 • Szopka z Wojewódzkim i Owsiakiem

  W sylwestrowy wieczór, kilka minut po północy telewizyjna Jedynka wyemituje "Szopkę noworoczną". Szopka AD 2009 rozgrywa się w kasynie w Las Tuskas, gdzie spotkać można zawodowych graczy i szulerów i pechowców, a także jednorękich bandytów.

 • Drzyzga, Majewski, Wojewódzki: Co nowego?

  Czy Ewa Drzyzga, Kuba Wojewódzki i Szymon Majewski po raz kolejny przyciągną przed telewizory miliony Polaków?

Zdjęcia na temat: julia pitera
Wideo na temat: julia pitera
 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • Gnomeo i Julia 3D

  "Gnomeo i Julia" to komediowa adaptacja najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem zostaje przeniesiony w najmniej prawdopodobne realia - ogrodowych krasnali. Tak oto na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i... zakochują się w sobie po czubki uszu, a raczej krasnalich czapek. Zanim jednak nastąpi happy end, wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej...