• Informacje na temat:

  julia roberts dzisiaj

Artykuły na temat: julia roberts dzisiaj
 • "Przyjaciele" kończą 20 lat!

  ...występ. Popularność "Przyjaciół" sprawiła, że w serialu gościnnie pojawiło się ponad 20 największych gwiazd dużego ekranu, takich jak George Clooney, Brad Pitt, Robin Williams, Julia Roberts czy(...) twórcy reklam. Razem wychowują syna, Juliana Murraya. Matt LeBlanc, czyli Joey Tribbiani LeBlanc nie zrobił oszałamiającej kariery. Od zakończenia "Przyjaciół" wystąpił jedynie w dwóch filmach...

 • Agnieszka Holland na planie

  Jak poinformował dziennik Rzeczpospolita , w środę, 10 października, w Jeleniej Górze rozlegnie się pierwszy klaps na planie nowego filmu Agnieszki Holland "Julia wraca do domu". To pierwszy od 20 lat film fabularny realizowany przez reżyserkę w Polsce.

 • Nowości Netflix 2018: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada]. Aktualizacja #25

  Aktualizacja #25 : Dzisiaj w serwisie zadebiutował pierwszy sezon serialu "Nawiedzony dom na wzgórzu". Aktualizacja #24 : Właśnie wylądował oficjalny zwiastun "House of Cards". Możecie obejrzeć go(...) tym linkiem. Aktualizacja #20 : Dzisiaj w serwisie zadebiutowały dwa seriale: "The Good Cop" oraz "Maniac". Oprócz tego, Netflix oficjalnie potwierdził, iż sezon trzeci "Daredevila" zadebiutuje 19

 • Jej dzieci nie wiedzą, że jest... sławna

  Julia Roberts wymienia Meryl Streep jako swój wzór. Aktorstwa? Nie tylko. Także hollywoodzkiej matki, która potrafi dobrze wychować dzieci. Roberts miała okazję poznać córkę Streep na planie filmowym.

 • " - zdobyły odpowiednio cztery i pięć statuetek. Cztery Oscary zdobył także "Traffic" Stevena Soderbergha. Najlepszymi aktorami zostali, zgodnie z oczekiwaniami, Julia Roberts i Russell Crowe.

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.

 • Mam dosyć nadmuchanych efektami filmów

  Tom Hanks znowu wyreżyserował film. Tym razem, wspólnie z Nią Vardalos, znaną z "Mojego wielkiego greckiego wesela", napisał również scenariusz do "Larry'ego Crowne'a", zagrał główną rolę i... całość wyprodukował. - Z wiekiem lubię robić coraz więcej. A energii mam mnóstwo - mówi aktor.

 • Aktorki za dużo palą

  Winona Ryder, Julia Roberts i Uma Thurman nie są najlepszymi wzorcami dla młodych dziewcząt. W swoich filmach palą znacznie więcej niż ludzie w rzeczywistości. Badacze ze Szkoły Zdrowia Publicznego w Harvardzie stwierdzili, że 10 najsłynniejszych aktorek w 1997 roku paliło w prawie połowie swych filmów, a w tym czasie współczynnik palenia wśród dorosłych Amerykanów wzrósł dwukrotnie.

 • Meryl Streep: Osiemnastka tuż-tuż

  Meryl Streep - trzykrotna zdobywczyni Oscara, ma szansę na 18. nominację do tej prestiżowej nagrody. Drugiej takiej aktorki nie było i nie ma.

 • Gala "Wiktorów" dopiero jesienią

  Gala "Wiktory 2010" odbędzie się prawdopodobnie dopiero jesienią tego roku. Podobno organizatorzy wciąż szukają stacji telewizyjnej, która chciałaby przeprowadzić transmisję z tego wydarzenia.

Wideo na temat: julia roberts dzisiaj
 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....