• Informacje na temat:

  julia roberts dzisiaj

Artykuły na temat: julia roberts dzisiaj
 • "Przyjaciele" kończą 20 lat!

  ...występ. Popularność "Przyjaciół" sprawiła, że w serialu gościnnie pojawiło się ponad 20 największych gwiazd dużego ekranu, takich jak George Clooney, Brad Pitt, Robin Williams, Julia Roberts czy(...) twórcy reklam. Razem wychowują syna, Juliana Murraya. Matt LeBlanc, czyli Joey Tribbiani LeBlanc nie zrobił oszałamiającej kariery. Od zakończenia "Przyjaciół" wystąpił jedynie w dwóch filmach...

 • Agnieszka Holland na planie

  Jak poinformował dziennik Rzeczpospolita , w środę, 10 października, w Jeleniej Górze rozlegnie się pierwszy klaps na planie nowego filmu Agnieszki Holland "Julia wraca do domu". To pierwszy od 20 lat film fabularny realizowany przez reżyserkę w Polsce.

 • Nowości Netflix 2018: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada]. Aktualizacja #30

  Aktualizacja #30 : Dzisiaj w serwisie pojawił się film interaktywny "Czarne lustro: Bandersnatch". Aktualizacja #29 : Jakie seriale zadebiutują w grudniu na platformie Netflix? Możecie sprawdzić poniżej lub tutaj . Aktualizacja #28 : Dzisiaj swoją premierę ma finałowy sezon "House of Cards". Aktualizacja #27 : Jakie seriale zadebiutują w listopadzie? Możecie sprawdzić poniżej lub tutaj...

 • Jej dzieci nie wiedzą, że jest... sławna

  Julia Roberts wymienia Meryl Streep jako swój wzór. Aktorstwa? Nie tylko. Także hollywoodzkiej matki, która potrafi dobrze wychować dzieci. Roberts miała okazję poznać córkę Streep na planie filmowym.

 • " - zdobyły odpowiednio cztery i pięć statuetek. Cztery Oscary zdobył także "Traffic" Stevena Soderbergha. Najlepszymi aktorami zostali, zgodnie z oczekiwaniami, Julia Roberts i Russell Crowe.

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.

 • Mam dosyć nadmuchanych efektami filmów

  Tom Hanks znowu wyreżyserował film. Tym razem, wspólnie z Nią Vardalos, znaną z "Mojego wielkiego greckiego wesela", napisał również scenariusz do "Larry'ego Crowne'a", zagrał główną rolę i... całość wyprodukował. - Z wiekiem lubię robić coraz więcej. A energii mam mnóstwo - mówi aktor.

 • Aktorki za dużo palą

  Winona Ryder, Julia Roberts i Uma Thurman nie są najlepszymi wzorcami dla młodych dziewcząt. W swoich filmach palą znacznie więcej niż ludzie w rzeczywistości. Badacze ze Szkoły Zdrowia Publicznego w Harvardzie stwierdzili, że 10 najsłynniejszych aktorek w 1997 roku paliło w prawie połowie swych filmów, a w tym czasie współczynnik palenia wśród dorosłych Amerykanów wzrósł dwukrotnie.

 • Meryl Streep: Osiemnastka tuż-tuż

  Meryl Streep - trzykrotna zdobywczyni Oscara, ma szansę na 18. nominację do tej prestiżowej nagrody. Drugiej takiej aktorki nie było i nie ma.

 • Gala "Wiktorów" dopiero jesienią

  Gala "Wiktory 2010" odbędzie się prawdopodobnie dopiero jesienią tego roku. Podobno organizatorzy wciąż szukają stacji telewizyjnej, która chciałaby przeprowadzić transmisję z tego wydarzenia.