• Informacje na temat:

  julia roberts galeria

Artykuły na temat: julia roberts galeria
 • "Homecoming": Julia Roberts na małym ekranie!

  Julia Roberts zagra główną rolę w nowym serialu Amazon Prime zatytułowanym "Homecoming".

 • Julia Kijowska: Kręcę komedię romantyczną z Wojtkiem Smarzowskim!

  "Mój film jest poruszającą historią dwóch miłości - do kobiety i do wódki" - mówi reżyser "Pod Mocnym Aniołem". Tę pierwszą w obrazie Wojtka Smarzowskiego uosabia dziewczyna w żółtej sukience, brawurowo odegrana przez Julię Kijowską.

 • Julia Roberts w kolejnym serialu telewizyjnym

  Semple pod tym samym tytułem (książka ukazała się na rynku w 2016 roku). Akcja serialu rozegra się w czasie jednego dnia. Eleanor Flood (w tej roli  Julia Roberts ), przysięgła sobie, że kolejny dzień(...) bohaterami są opiekunka społeczna (Roberts), jej zwierzchnik oraz żołnierz. Serial powstał na podstawie podcastu pod tym samym tytułem; udział wzięli w nim m.in. Catherine Keener, Oscar Isaac, David...

 • Robert Więckiewicz: 25-kilogramowym młotem w głowę!

  - "Pod Mocnym Aniołem" to wykonane z dużą finezją uderzenie 25-kilogramowym młotem w głowę. I to mi się podoba! - mówi Robert Więckiewicz i wyznaje, że rola w najnowszym filmie Wojtka Smarzowiskiego wykracza poza wszystko, co zrobił w dotychczasowej karierze.

 • Jej głos zachwycił samą Julię Roberts

  Agata Kulesza, czyli Maria z "rodzinki.pl", od wielu lat pracuje w dubbingu. Już 16 marca, bo tego dnia wchodzi na ekrany film "Królewna Śnieżka", głosem Agaty przemówi grająca Złą Królową Julia Roberts. 12 marca odbyła się uroczysta premiera filmu w polskiej wersji językowej.

 • Męskie kino? Bieber dla kobiet!

  Weekend pod znakiem męskiego kina? Zarówno "Sucker Punch" Zacka Snydera, jak i hiszpański thriller "Oczy Julii" nie przyciągną do kin kobiecej widowni. Również nowa komedia Ryszarda Zatorskiego "Los numeros" zawiera więcej kryminalnych niż romantycznych wątków. Paniom nie pozostaje więc nic innego, jak stanąć po bilet ze swymi pociechami i udać się na seans "Justin Bieber: Never Say Never 3D".

 • Złote Globy 2019: Nominacje

  ...przedmioty", "Skandal w angielskim stylu" Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym: Caitriona Balfe ("Outlander"), Elisabeth Moss ("Opowieść podręcznej"), Sandra Oh ("Obsesja Eve"), Julia Roberts...

 • Jak Więckiewicz grał pijanego

  "Każdy kolejny film Wojtka Smarzowskiego przyciąga do kin coraz większą liczbę widzów, więc to nie jest tak, że u nas ludzie chodzą tylko na kino typowo komercyjne: łatwe, lekkie i przyjemne. Nie! Oznacza to, że w Polsce jest widownia, która chce oglądać takie filmy. Która wymaga i chce, by i od niej wymagano" - mówi Robert Więckiewicz.

 • Złote Globy 2019: Sandra Oh, Michael Douglas, Patricia Clarkson wyróżnieni statuetką

  ...w angielskim stylu" Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym: Caitriona Balfe ("Outlander"), Elisabeth Moss ("Opowieść podręcznej"), Sandra Oh ("Obsesja Eve") ,  Julia Roberts ("Homecoming"), Keri...

 • Marcin Dorociński: Maksymalne dawki skondensowanych wrażeń

  Reżyser, ksiądz, menelka, policjant, kierowca TIR-a, farmaceutka, robotnik, fryzjerka. Co ich łączy? Wszyscy piją. Bo picie to nasz sport narodowy. - Gdyby porównać picie do piłki nożnej, to rzeczywiście możemy się pośmiać, ale sytuacja jest dramatyczna. Tak naprawdę ciągle strzelamy sobie jakieś samobóje - mówi Marcin Dorociński.

Zdjęcia na temat: julia roberts galeria