• Informacje na temat:

  julia rosnowska ojciec

Artykuły na temat: julia rosnowska ojciec
 • Julia Rosnowska i tajemnica jej nazwiska!

  Julia Rosnowska (29 l.) dzięki serialowi TVN zyskała w Polsce sporą popularność. Po zakończeniu emisji gwiazda aktorki nieco przygasła. Teraz powraca!

 • Łączy ich jedno - chcą przeżyć

  Już jesienią Canal+ rozpocznie emisję najnowszego polskiego serialu wojennego "Misja: Afganistan". 13-odcinkowa produkcja opowiada o żołnierzach II plutonu pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej pod dowództwem młodego oficera - porucznika Pawła Konaszewicza, w którego wciela się Paweł Małaszyński.

 • "Komisarz Alex": Alex zostanie ojcem!

  Wiadomość, że Malina zachowuje się tak, jakby spodziewała się szczeniaków, przekaże Orliczowi (Antoni Pawlicki) wyraźnie rozbawiona tym faktem Monika (Julia Rosnowska). - Czekamy na wyniki USG - powie Michałowi, gdy ten zrozumie, iż Alex może wkrótce zostać ojcem!

 • Julia ukrywa swoje prawdziwe nazwisko

  ...- Rosnowska - nie chcąc wykorzystywać pozycji mamy. Prędzej mogłaby jednak zostać oskarżona o korzystanie z pomocy ojca. Plotki mówią, że jej ojciec również jest związany z branżą filmową i pracuje(...)Znana z serialu "Plebania" Bernadetta Machała-Krzemińska (46 l.) jest dumna z aktorskich dokonań córki Julii (23 l.). Pierwszy sukces przyszedł wraz z serialem "Julia", w którym zagrała tytułową...

 • ​Julia i Janek połączą się w finale!

  W finałowym odcinku Janek (Krystian Wieczorek) uratuje Julii (Julia Rosnowska) życie, po czym wyzna jej miłość i oficjalnie zostaną parą. Hanna (Anna Tomaszewska) wycofa pozew o rozwód, a Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) trafi za kratki. A jak potoczą się losy innych bohaterów "Julii"?

 • "Drogi wolności": Serialowa jesień w Jedynce

  ..."   Środa godz. 18.00 - "Klan" godz. 20.30 - "Leśniczówka"   Czwartek godz. 18.00 - "Klan" godz. 20.30 - "Ojciec Mateusz" (premiera 20. serii 6 września)   Piątek godz. 18.00 - "Klan...

 • Będą mieli dziecko?

  Na wieść o tym, że Julia (Julia Rosnowska) i Janek (Krystian Wieczorek) zostali parą, Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) wymyśli intrygę...

 • Wielki sprawdzian

  Julia Rosnowska na studia aktorskie dostała się dopiero za drugim razem. Teraz jest na trzecim roku i nie wyobraża sobie innego zawodu.

 • Gra u Machulskiego!

  Julia Rosnowska, czyli tytułowa Julia z nowego serialu TVN, wkrótce pojawi się na antenie Programu 1 TVP. Zobaczymy ją w spektaklu Teatru Telewizji "Next-ex", który reżyseruje sam Juliusz Machulski.

 • Kłopoty to jej specjalność!

  Julia, tytułowa bohaterka serialu, który startuje już 2 stycznia, ma niebywały talent do pakowania się w tarapaty. Ucieka sprzed ołtarza Darkowi (Bartosz Obuchowicz), by... zgodzić się na fikcyjne narzeczeństwo z Maćkiem (Michał Lewandowski), A to dopiero początek jej miłosnych perypetii...

Zdjęcia na temat: julia rosnowska ojciec
Dyskusje na temat: julia rosnowska ojciec