• Informacje na temat:

  julia rosnowska ojciec

Artykuły na temat: julia rosnowska ojciec
 • Julia Rosnowska i tajemnica jej nazwiska!

  Julia Rosnowska (29 l.) dzięki serialowi TVN zyskała w Polsce sporą popularność. Po zakończeniu emisji gwiazda aktorki nieco przygasła. Teraz powraca!

 • Łączy ich jedno - chcą przeżyć

  Już jesienią Canal+ rozpocznie emisję najnowszego polskiego serialu wojennego "Misja: Afganistan". 13-odcinkowa produkcja opowiada o żołnierzach II plutonu pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej pod dowództwem młodego oficera - porucznika Pawła Konaszewicza, w którego wciela się Paweł Małaszyński.

 • "Komisarz Alex": Alex zostanie ojcem!

  Wiadomość, że Malina zachowuje się tak, jakby spodziewała się szczeniaków, przekaże Orliczowi (Antoni Pawlicki) wyraźnie rozbawiona tym faktem Monika (Julia Rosnowska). - Czekamy na wyniki USG - powie Michałowi, gdy ten zrozumie, iż Alex może wkrótce zostać ojcem!

 • Julia ukrywa swoje prawdziwe nazwisko

  ...- Rosnowska - nie chcąc wykorzystywać pozycji mamy. Prędzej mogłaby jednak zostać oskarżona o korzystanie z pomocy ojca. Plotki mówią, że jej ojciec również jest związany z branżą filmową i pracuje(...)Znana z serialu "Plebania" Bernadetta Machała-Krzemińska (46 l.) jest dumna z aktorskich dokonań córki Julii (23 l.). Pierwszy sukces przyszedł wraz z serialem "Julia", w którym zagrała tytułową...

 • ​Julia i Janek połączą się w finale!

  W finałowym odcinku Janek (Krystian Wieczorek) uratuje Julii (Julia Rosnowska) życie, po czym wyzna jej miłość i oficjalnie zostaną parą. Hanna (Anna Tomaszewska) wycofa pozew o rozwód, a Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) trafi za kratki. A jak potoczą się losy innych bohaterów "Julii"?

 • "Drogi wolności": Serialowa jesień w Jedynce

  ..."   Środa godz. 18.00 - "Klan" godz. 20.30 - "Leśniczówka"   Czwartek godz. 18.00 - "Klan" godz. 20.30 - "Ojciec Mateusz" (premiera 20. serii 6 września)   Piątek godz. 18.00 - "Klan...

 • "Drogi wolności": Na świat przychodzi dziecko Lali

  Lipiec 1919 rok. Gazeta prowadzona przez trzy siostry odnotowuje dramatyczny spadek sprzedaży. Na dodatek zbliża się termin porodu Lali (Julia Rosnowska). Narzeczony Maryni (Paulina Gałązka), Szymon, wciąż nie może wrócić z frontu do domu, tak jak wielu innych polskich oficerów. Wojna polsko-bolszewicka potrwa jeszcze ponad rok.

 • Będą mieli dziecko?

  Na wieść o tym, że Julia (Julia Rosnowska) i Janek (Krystian Wieczorek) zostali parą, Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) wymyśli intrygę...

 • Wielki sprawdzian

  Julia Rosnowska na studia aktorskie dostała się dopiero za drugim razem. Teraz jest na trzecim roku i nie wyobraża sobie innego zawodu.

 • Gra u Machulskiego!

  Julia Rosnowska, czyli tytułowa Julia z nowego serialu TVN, wkrótce pojawi się na antenie Programu 1 TVP. Zobaczymy ją w spektaklu Teatru Telewizji "Next-ex", który reżyseruje sam Juliusz Machulski.

Zdjęcia na temat: julia rosnowska ojciec
Dyskusje na temat: julia rosnowska ojciec