• Informacje na temat:

  julia rosnowska prywatnie

Artykuły na temat: julia rosnowska prywatnie
 • Na planie serialu "Julia"

  W Krakowie trwają zdjęcia do telenoweli "Julia". Serial, który w styczniu zadebiutuje na antenie TVN liczyć będzie 195 odcinków, a w ramówce zastąpi inną produkcję "Prosto w serce".

 • "Julia" zastąpi "Prosto w serce"

  W Krakowie trwają zdjęcia do telenoweli "Julia". Serial, który w styczniu zadebiutuje na antenie TVN liczyć będzie 195 odcinków, a w ramówce zastąpi inną produkcję "Prosto w serce".

 • "Julia": To już koniec wielkiej miłości?

  Załamany Janek (Krystian Wieczorek) zdecyduje się na nagły wyjazd do Londynu. A Julka (Julia Rosnowska) powie mu w ostatniej chwili, że już nigdy nie będą razem!

 • Ślubu nie będzie

  Jest zupełnie inna, niż jej serialowa bohaterka. Wspólne mają tylko imię. - Nie wzruszam się często, jak Julia i rzadko płaczę. Nie tak łatwo oswajam ludzi, przez co trudniej mnie oszukać - przyznaje aktorka.

 • Ale ślubu nie będzie!

  Julia Rosnowska jest zupełnie inna, niż jej serialowa bohaterka. Wspólne mają tylko imię. - Nie wzruszam się często, jak Julia i rzadko płaczę. Nie tak łatwo oswajam ludzi, przez co trudniej mnie oszukać - przyznaje aktorka.

 • Jeszcze trochę namiesza

  Jego bohater jest jednocześnie zabawny i... wzruszający. Prywatnie aktorowi udaje się łączyć pracę na planie z szaleństwem na stoku.

 • "Komisarz Alex": Bohater i aktor jak bracia!

  ...uczucie, jakim darzy go czworonożny partner z planu serialu. Wszystkie kobiety Michała Monika Biernacka (Julia Rosnowska): Dzięki niej zaczął marzyć o założeniu rodziny. Ich związek zakończył się(...) Pawlicki prywatnie nie lubił zwierząt. - W moim domu psy były zawsze obecne, więc nie miałem żadnego problemu ze zdobyciem zaufania tych, które grają Aleksa - opowiada. Rocky, bo to on jest główną...

 • "Czasu honoru" to nasz "Helikopter w ogniu"

  Ekipa serialu "Czas honoru" wraca z Dolnego Śląska do Warszawy. Będzie kręcić kolejną część zdjęć do serialu, który tym razem poświęcony jest Powstaniu Warszawskiemu. - To taki nasz "Helikopter w ogniu" - mówi aktor Jan Wieczorkowski, wielki miłośnik filmów o polskiej historii.

 • Sławek to trzeci syn Tadeusza!

  Uważni widzowie "Julii" już dawno zorientowali się, że Janicki senior aniołem nie jest. Nie tylko był kochankiem Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska). W przeszłości romansował z siostrą własnej żony i - jak się okaże w 124. odcinku telenoweli - miał z nią syna. Tym synem jest Sławek, który wyzna swoją tajemnicę Julii (Julia Rosnowska). Wtedy Chmielewska razem z Maćkiem rozpoczną prywatne śledztwo...

 • Wypadek i tragiczna wiadomość

  Julii (Julia Rosnowska). Kolejne kłamstwa Moniki Po wypadku, do jakiego dojdzie na schodach kliniki, zapłakana Monika pojawi się u Janka. - Straciłam dziecko! - oznajmi zalana łzami. Janek...

Wideo na temat: julia rosnowska prywatnie
 • "Julia": Julia Rosnowska: Chciałam być weterynarzem

  - Miałam różne pomysły na życie, ale widocznie miałam aktorstwo w genach - śmieje się Julia Rosnowska, czyli serialowa Julka, a prywatnie córka znanej aktorki Bernadetty Machały-Krzemińskiej. A co czeka jej bohaterkę w nowych odcinkach popularnego serialu?

 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

Dyskusje na temat: julia rosnowska prywatnie
 • Re: Julia Rosnowska

  Śliczna dziewczyna,bije od niej ogrom ciepła.Jest taka naturalna,skromna,miła...mam nadzieję,że prywatnie też taka jest;-) Fajnie,że wśród aktorów młodego pokolenia są takie osoby,to dobrze wróży na przyszłość;-)