• Informacje na temat:

  julia rosnowska z matką

Artykuły na temat: julia rosnowska z matką
 • "Julia": Millerówna żąda miliona!

  ...związał się z Julią (Julia Rosnowska). Przebierze się za Chmielewską, aby przekazać konkurencji receptury kremów. Cel? Wrobić Julię w kradzież. Ale Nogaj (Bartek Obuchowicz) będzie ją śledził...

 • Debiutantka gwiazdą nowego serialu TVN-u

  Debiutantka Julia Rosnowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tadeusz Huk i Krystian Wieczorek wystąpią w nowym serialu TVN-u "Julia". Opowiadający losy młodej dziewczyny - tytułowej Julii - serial pojawi się na antenie w styczniu.

 • Ma toksyczną matkę

  Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada nam o swojej postaci w nowym serialu TVN-u - "Julia". Jej bohaterka nazywa się Monika Miller.

 • Co po "Julii"?

  Co nas czeka w finale? Czy po "Julii" zobaczymy kolejną telenowelę? Jakie plany na przyszłość mają gwiazdy produkcji?

 • "Komisarz Alex": Trwają zdjęcia do 6. sezonu

  Orlicz będzie musiał zaopiekować się Maliną, Lucyna zapragnie zostać... matką, a Puchała rozpocznie naukę języka angielskiego. W Łodzi trwają zdjęcia do 6. sezonu popularnego serialu.

 • Zawirowania w "Komisarzu Aleksie"

  Orlicz będzie musiał zaopiekować się Maliną, Lucyna zapragnie zostać... matką, a Puchała rozpocznie naukę języka angielskiego. W Łodzi trwają zdjęcia do 6. sezonu "Komisarza Aleksa".

 • „Komisarz Alex”: Co w nowej serii?

  Orlicz (Antoni Pawlicki) będzie musiał zaopiekować się Maliną, Lucyna (Magdalena Walach) zapragnie zostać... matką, a Puchała (Ireneusz Czop) rozpocznie intensywną naukę języka angielskiego. 6. seria "Komisarza Aleksa" będzie pełna niespodzianek!

 • Szczęście blondynki?

  W walce z Julią Monika zdobywa przewagę. Jednak czy to oznacza, że gra jest skończona? Przecież dobro powinno zawsze zwyciężać! Zwłaszcza w serialu.

 • Gra u Machulskiego!

  Julia Rosnowska, czyli tytułowa Julia z nowego serialu TVN, wkrótce pojawi się na antenie Programu 1 TVP. Zobaczymy ją w spektaklu Teatru Telewizji "Next-ex", który reżyseruje sam Juliusz Machulski.

 • Gdzie diabeł nie może, tam idzie ona

  Subtelna, ale też odważna i samodzielna. Jak sama przyznaje, z serialową bohaterką, Alicją, ma wiele wspólnego. - Bez trudu weszłam w jej emocje. Doskonale rozumiem jej problemy i sposób patrzenia na świat.

Wideo na temat: julia rosnowska z matką
 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...