• Informacje na temat:

  julia stiles

Artykuły na temat: julia stiles
 • "Riviera": Powrót Julii Stiles

  W latach 90. była królową kina młodzieżowego. Ale już dorosła. Dzisiaj Julia Stiles ma 36 lat i wkrótce zostanie mamą. Zmieniła też repertuar. W tym roku wystąpiła w mrocznym serialu „Riviera”.

 • Julia Stiles: Muza poety

  Julia Stiles ( "Książę i Ja" , "Uśmiech Mony Lizy" ) zagra w filmie "Burns", opowiadającym o życiu Roberta Burnsa, najsłynniejszego dziewiętnastowiecznego szkockiego poety. Aktorka zagra muzę artysty.

 • Julie Stiles na łowach

  Uratowana przez Dextera dziewczyna - w tej roli Julie Stiles - postanawia zemścić się na swoich prześladowcach. Czy powtórzy się sytuacja z trzeciego sezonu, kiedy Dexter musiał sobie poradzić z "domorosłym zabójcą", prokuratorem Miguelem Prado, którego sam zaczął uczyć rzemiosła? Zwiastun nadchodzącego odcinka, "First Blood", wydaje się sugerować właśnie taką drogę. Zobaczcie sami:

 • Samobójstwa Julii Stiles

  Julia Stiles ( "Książę i Ja" ) zamierza wyprodukować film na podstawie autobiograficznej książki słynnej amerykańskiej pisarki i poetki Sylvii Plath, "Szklany klosz". 26-letnia aktorka chce również zagrać główną bohaterkę opowieści.

 • Nowa kobieta w serii

  Michael Ausiello informuje, że Julia Stiles ("Zakochana złośnica") prowadzi zaawansowane rozmowy z producentami ''Dextera'' i ma się pojawić w nadchodzącej piątej serii.

 • Julia Stiles na scenie

  Julia Stiles ( "W rytmie hip-hopu" , "Uśmiech Mony Lizy" ) zadebiutuje niedługo na londyńskim West Endzie. Aktorka zagra u boku Aarona Eckharta ( "Jądro Ziemi" , "Zapłata" ) w kontrowersyjnej sztuce "Oleanna", poruszającej problem napastowania seksualnego.

 • Pierwsze nagranie z nowej serii

  Coraz więcej informacji o nowym sezonie "Dextera" spływa do sieci. Rzućmy okiem na pierwsze materiały z nowego sezonu. Plus kilka słów od Julie Stiles o jej tajemniczej bohaterce.

 • Julia Stiles w romantycznej komedii

  Julia Stiles ( "Hollywood atakuje!" , "Tam gdzie ty" , "W rytmie hip-hopu" , "O" ) otrzyma 4 miliony dolarów za występ w romantycznej komedii zatytułowanej "A Guy Thing", która powstanie dla wytwórni MGM. Aktorce partnerować będzie Jason Lee ("W pogoni za Amy", "Wielki podryw" , "Dogma" ).

 • Dexter

  ....: Jennifer Carpenter (Zaginiona), David Zayas (Niezniszczalni), Lauren Luna Vélez (Ludzie miasta) oraz Julia Stiles (Zakochana złośnica). Twórcą produkcji jest wyróżniony nagrodą Emmy James Manos Jr...

 • Kirsten Dunst i Julia Stiles u boku Julii Roberts

  Kirsten Dunst ( "Zakazana namiętność" , "Spider-Man" ) i Julia Stiles ( "Hamlet" , "W rytmie hip-hopu" , ) negocjują role w filmie "Mona Lisa Smile", którego gwiazdą będzie Julia Roberts.

Zdjęcia na temat: julia stiles
Wideo na temat: julia stiles
 • Julia Stiles w "Dexterze"

  Julia Stlies opowiada o swoim występie w nowym sezonie „Dextera”. Aktorka wyznaje, że nie jest fanką brutalnych fabuł, ale „Dexter” ją bardzo zaintrygował. Stiles mówi także o tym, jak pracuje się z Michaelem C. Hallem.

 • Hollywoodzka aktorka została potrącona przez motocykl!

  Julia Stiles została potrącona przez motocykl. Do wypadku doszło na jednej z ulic w Londynie. Na szczęście aktorka i motocyklista wyszli cało z wypadku. Z początku jednak wyglądał on groźnie. Stiles kręciła w Londynie zdjęcia do filmu „Jason Bourne”. Piąta część serii wejdzie do kin 29 lipca. (Cover Video/x-news)

 • Jak to z Lumen i Dexterem było

  Julia Stiles, grająca partnerkę Dextera w piątym sezonie, opowiada o tym jak widziała relację tej dwójki bohaterów. Aktorka przyznaje, że bardzo trudno było jej zrozumieć reakcję Lumen, gdy ta zdecydowała się odejść. Stiles została nominowana w tym roku do Złotego Globu za swoją rolę w "Dexterze".

Dyskusje na temat: julia stiles