• Informacje na temat:

  julia stiles aktorka

Artykuły na temat: julia stiles aktorka
 • "Riviera": Powrót Julii Stiles

  W latach 90. była królową kina młodzieżowego. Ale już dorosła. Dzisiaj Julia Stiles ma 36 lat i wkrótce zostanie mamą. Zmieniła też repertuar. W tym roku wystąpiła w mrocznym serialu „Riviera”.

 • Julia Stiles: Muza poety

  Julia Stiles ( "Książę i Ja" , "Uśmiech Mony Lizy" ) zagra w filmie "Burns", opowiadającym o życiu Roberta Burnsa, najsłynniejszego dziewiętnastowiecznego szkockiego poety. Aktorka zagra muzę artysty.

 • Nowa kobieta w serii

  Michael Ausiello informuje, że Julia Stiles ("Zakochana złośnica") prowadzi zaawansowane rozmowy z producentami ''Dextera'' i ma się pojawić w nadchodzącej piątej serii.

 • Samobójstwa Julii Stiles

  Julia Stiles ( "Książę i Ja" ) zamierza wyprodukować film na podstawie autobiograficznej książki słynnej amerykańskiej pisarki i poetki Sylvii Plath, "Szklany klosz". 26-letnia aktorka chce również zagrać główną bohaterkę opowieści.

 • Pierwsze nagranie z nowej serii

  Coraz więcej informacji o nowym sezonie "Dextera" spływa do sieci. Rzućmy okiem na pierwsze materiały z nowego sezonu. Plus kilka słów od Julie Stiles o jej tajemniczej bohaterce.

 • Julia Stiles na scenie

  Julia Stiles ( "W rytmie hip-hopu" , "Uśmiech Mony Lizy" ) zadebiutuje niedługo na londyńskim West Endzie. Aktorka zagra u boku Aarona Eckharta ( "Jądro Ziemi" , "Zapłata" ) w kontrowersyjnej sztuce "Oleanna", poruszającej problem napastowania seksualnego.

 • Anna Paquin to nowozelandzka aktorka filmowa, laureatka Oscara za rolę drugoplanową w filmie "Fortepian", znana z serialu "Czysta krew".

 • Julia Stiles w romantycznej komedii

  Julia Stiles ( "Hollywood atakuje!" , "Tam gdzie ty" , "W rytmie hip-hopu" , "O" ) otrzyma 4 miliony dolarów za występ w romantycznej komedii zatytułowanej "A Guy Thing", która powstanie dla wytwórni MGM. Aktorce partnerować będzie Jason Lee ("W pogoni za Amy", "Wielki podryw" , "Dogma" ).

 • Kto zdobędzie Globa?!

  ...podrywu" Thomas Jane - "Wyposażony" Najlepsza aktorka drugoplanowa w serial, miniserialu lub filmie telewizyjnym: Sofia Vergara - "Współczesna rodzina" Jane Lynch - "Glee" Julia Stiles - ''Dexter(...) idealna" ''Mad Men'' ''The Walking Dead'' Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym: Julianna Margulies - "Żona idealna" Elisabeth Moss - ''Mad Men'' Kyra Sedgwick - "The Closer" Katey Sagal - "Sons...

 • Kirsten Dunst i Julia Stiles u boku Julii Roberts

  Kirsten Dunst ( "Zakazana namiętność" , "Spider-Man" ) i Julia Stiles ( "Hamlet" , "W rytmie hip-hopu" , ) negocjują role w filmie "Mona Lisa Smile", którego gwiazdą będzie Julia Roberts.

Wideo na temat: julia stiles aktorka
 • Hollywoodzka aktorka została potrącona przez motocykl!

  Julia Stiles została potrącona przez motocykl. Do wypadku doszło na jednej z ulic w Londynie. Na szczęście aktorka i motocyklista wyszli cało z wypadku. Z początku jednak wyglądał on groźnie. Stiles kręciła w Londynie zdjęcia do filmu „Jason Bourne”. Piąta część serii wejdzie do kin 29 lipca. (Cover Video/x-news)

 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Julia Stiles w "Dexterze"

  Julia Stlies opowiada o swoim występie w nowym sezonie „Dextera”. Aktorka wyznaje, że nie jest fanką brutalnych fabuł, ale „Dexter” ją bardzo zaintrygował. Stiles mówi także o tym, jak pracuje się z Michaelem C. Hallem.

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...