• Informacje na temat:

  julia tymoszenko

Artykuły na temat: julia tymoszenko
 • "Ranczo": ​Gorączka wyborcza w Wilkowyjach

  ...w osobie właścicielki sklepu Krystyny Więcławskiej, którą gra Dorota Chotecka. Wystylizowana na Julię Tymoszenko, wilkowyjska bizneswoman, wie jak zadbać o swój elektorat.  Bony promocyjne na...

 • Alicja wśród najseksowniejszych

  W Atlasie znalazły się przedstawicielki niemal każdego kraju. Jury nie było w stanie wyłonić kobiety wyróżniającej się działalnością i urodą w Republice Dominikańskiej. Swojej reprezentantki nie ma także Watykan. Najseksowniejszą Ukrainką okazała się Julia Tymoszenko, której włosy oczarowały jury ("nie mogą być bardziej królewskie"). Z rosyjskiego podwórka wybrano modelkę Natalię Wodianową...

 • Do stolicy Małopolski zjechało się wczoraj wiele osobistości ze świata polityki. Szef rządu, Donald Tusk, podejmował kanclerz Niemiec Angelę Merkel, premier Ukrainy Julię Tymoszenko, prezydenta Czech Vaclava Havla. Obowiązywała elegancja. Wszyscy ubrani byli stosownie do sytuacji, prócz... Marii Wiktorii Wałęsy, która zaprezentowała się w młodzieżowym podkoszulku z nadrukiem. Adam Jarczyński...

 • Rosjanie nakręcą film o Julii Tymoszenko

  Film, w którym prototypem głównej bohaterki będzie była premier Ukrainy Julia Tymoszenko, zamierza nakręcić rosyjska producentka i scenarzystka Anna Krutowa. Jak zapowiada w rozmowie z dziennikiem "Izwiestija", obraz Tymoszenko "nie będzie wyidealizowany".

 • Madonna poleci w kosmos?

  We wtorek, 12 września, w Moskwie swój pierwszy koncert w Rosji dała Madonna. Wizyta "królowej popu" wzbudziła w Rosji ogromne poruszenie. Nie obyło się bez protestów prawosławnych duchownych. Swoje trzy grosze dołożyli także politycy.

 • Zachwycająca Christina Aguilera. Czy odbuduje swoją karierę?

  Nie milkną echa występu Christiny Aguilery podczas gali rozdania American Music Awards. Wokalistka wyglądała i brzmiała zachwycająco - komentują obserwatorzy.

 • Bachleda najseksowniejszą Polką!

  Magazyn dla mężczyzn "Esquire" opublikował Atlas Najseksowniejszych Kobiet 195 krajów świata. Polską reprezentantką w tym wyjątkowym zbiorze jest aktorka Alicja Bachleda-Curuś.

 • George Clooney: Kawaler usidlony

  Aktor, reżyser, producent. Sławny, bogaty i przystojny. Ma mnóstwo wielbicielek na całym świecie. Śnią o nim jak o księciu z bajki. Podobno wiele amerykańskich matek marzy o takim mężu dla swoich córek.

Zdjęcia na temat: julia tymoszenko