• Informacje na temat:

  julia urbańska

Artykuły na temat: julia urbańska
 • Natasza Urbańska ma poważną konkurentkę!

  Od popularnego programu"SuperSTARcie", ostatniej telewizyjnej produkcji, w której święciła triumfy Natasza Urbańska, jesienią minęły już dwa lata. Pani Natasza ten program wygrała, ale sukces nie(...) większego echa, ale Janusz Józefowicz wciąż pokładał w niej nadzieje.   Po miesiącach żmudnych ćwiczeń aktorsko-wokalnych Maria dołączyła do obsady Buffo, ale poza główną rolą w "Romeo i Julia", była...

 • Urbańska czy Trzebiatowska?

  Natasza Urbańska (33 l.) i Marta Żmuda Trzebiatowska (26 l.) walczą o główną rolę w nowym serialu "Apetyt na życie", który zrealizuje telewizyjna Dwójka.

 • Julia Chmielnik: Opowiadam córkom o dziadku!

  Po nagłej śmierci taty Julia Chmielnik (36 l.) musiała nauczyć się żyć na nowo. Nie było to łatwe, ale jednak udało się...

 • Urbańska: To kompletna wariatka!

  Natasza Urbańska zadebiutowała w dubbingu. Gwiazda użyczyła głosu Julii w animowanej bajce "Gnomeo i Julia". - Bałam się, że będę tylko siedzieć i wzdychać, a okazało się, że Julia to kompletna wariatka - mówi o swojej roli aktorka.

 • Natasza Urbańska stanęła przed wielką szansą. Jednak... nic z tego nie wyjdzie?

  Jak czytamy w tygodniu „Świat i Ludzie”, Natasza Urbańska (39 l.) stoi przed kolejną wielką szansą na międzynarodową karierę. Tym razem w Azji Wschodniej. Jednak nic z tego może nie wyjść…

 • Natasza Urbańska w letnim klimacie

  Gorący piasek, pobliskie bary i sklepiki, oraz luksusowy jacht - tak bawiła się ekipa pracująca nad klipem Nataszy Urbańskiej do singla "All The Wrong Places".

 • Hubert Urbański to tata na medal! Kupił swojej 27-letniej córce mieszkanie!

  Tygodnik "Na Żywo" informuje, że Hubert Urbański (50 l.) nie zapomina o swoich dorosłych już dzieciach...

 • Natasza Urbańska: Józefowicz w spódnicy

  Ma tyle talentów, że mogłaby nimi obdzielić kilka osób. Natasza Urbańska śpiewa, tańczy, gra w filmach, a ostatnio szuka talentów wokalnych w programie "Bitwa na głosy". Obowiązki zawodowe godzi z opieką nad 2-letnią córeczką Kalinką.

 • Hubert Urbański i Julia Chmielnik: Wojna o dzieci trwa!

  Hubert Urbański (47 l.) i Julia Chmielnik (32 l.) nie mogą dogadać się w sprawie opieki nad córkami - 4-letnią Stefanią i 2-letnią Danutą.

 • Dubbingowy debiut Nataszy Urbańskiej

  Topowi aktorzy, historia miłosna wszech czasów i oryginalny pomysł. Tego jeszcze nie było! Romeo i Julia w świecie krasnali ogrodowych. Już na samą myśl chce się śmiać. A co dopiero, gdy główni bohaterowie mówić będą najbardziej rozpoznawalnymi głosami w Polsce.

Zdjęcia na temat: julia urbańska
Dyskusje na temat: julia urbańska
 • Re: "M jak miłość": Marcin w trójkącie!

  Nowa M jak Miłość Ewelina Chodakowska (Maria Niklińska) Basia Chodakowska (Joanna Jabłczyńska) Hanka Mostowiak (Małgorzata Socha) Klaudia Olszewska (Julia Kamińska) Lucyna Mostowiak (Marta Żmuda Trzebiatowska) Natalia Zduńska (Aneta Zając) Beata Zduńska (Natasza Urbańska) Kinga Tarnowska (Edyta Herbuś)

 • Re: Julia Kamińska: "Jestem z siebie dumna"

  aktorskiej nie ma Przybylska ,Wesołowski .Rosati ,Urbańska ,wielka gwiazda Mucha i wielu innych. Jest wielu dyplomowanych aktorów ,którzy mają bardzo nędzny dorobek i nie sprawdczają się w zawodzie ,albo

 • Re: Po trudnym porodzie, córeczka Oli i Prze...

  Dr Lucyna Miller (Agata Załęcka) Dr Paulina Starska (Julia Pietrucha) Dr Ewa Miller (Ania Przybylska) Dr Klaudia Sambor (Marta Żmuda Trzebiatowska) Dr Agnieszka Starska (Aleksandra Kisio) Dr Joanna Krajewska (Natasza Urbańska) Dr Kinga Consalida (Edyta Herbuś) Dr Lucyna Sambor (Klaudia Halejcio)