• Informacje na temat:

  julia wąs

Artykuły na temat: julia wąs
 • Julia Kamińska bez makijażu

  Julia Kamińska chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. W mediach społecznościowych regularnie odkrywa internautom kulisy swojej pracy. Ostatnio opublikowała zdjęcia, na których pozuje w dwóch wersjach naturalnie i z pełnym makijażem. Która wersja podoba się fanom bardziej?

 • Julia Wróblewska: Nie tylko aktorstwo

  W przyszłości Julia Wróblewska chce studiować nie tylko aktorstwo. "Uwielbiam język hiszpański, więc planuję iść też na iberystykę" - mówi nastolatka znana m.in. z filmu "Tylko mnie kochaj" i serialu "M jak miłość".

 • "Na Wspólnej": Kocham cię, Kasiu!

  Nieoczekiwanie Żbik (Michał Mikołajczak) wyzna zakochanej w nim po uszy Kasi (Julia Chatys), że po historii z Jarogniewem (Olgierd Jaworski) i poszukiwaniach jego biologicznego ojca w końcu zrozumiał, co się naprawdę liczy w życiu. Da jej do zrozumienia, że ma poważny zamiar odejść od żony (Dorota Krempa). Obruszona Bergówna stwierdzi, że nie rozbija cudzych małżeństw. Mężczyzna uświadomi jej...

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • Kocham cię, Martyna

  Piskorz, Julia Trębacz...

 • Julia Kijowska: Bogusław Linda dał mi nieźle w kość

  - Rola Blanche w spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem" to ogromny krok w mojej aktorskiej karierze - uważa Julia Kijowska. Jej zdaniem Bogusław Linda, jako reżyser, potrafi dać aktorom w kość, ale jest też dla nich źródłem ogromnej inspiracji twórczej.

 • Julia Wieniawa pokazała twarz córki Rosati! Internauci zamarli!

  Julia Wieniawa (20 l.) zaliczyła niezłą wtopę na Instagramie. Na szczęście Weronika Rosati (35 l.) wspaniałomyślnie wybaczyła młodziutkiej koleżance...

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z Gwiazdami" musi iskrzyć

  - W tańcu trzeba przede wszystkim pokazać pasję i emocje, ale to jest tylko gra. Tak jak odgrywanie scen miłosnych w filmie - wyjaśnia Rafał Maserak, który przyznaje, że dla swojej partnerki Julii Pogrebińskiej jest bardzo wymagającym trenerem.

 • Julia Wieniawa pokazała gorące zdjęcie! Odsłoniła sporo ciała!

  Julia Wieniawa (20 l.) to jedna z piękniejszych aktorek młodego pokolenia - nie ma co do tego wątpliwości. Najnowszym zdjęciem w kostiumie kąpielowym gwiazda rozgrzała swoich fanów do czerwoności.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

Zdjęcia na temat: julia wąs
Wideo na temat: julia wąs
 • „Pod wspólnym niebem”: Marek Bukowski i tajemniczy wąs

  Marek Bukowski opowiada nam o szalonej, nowej komedii „Pod wspólnym niebem”. Jest to serial zainspirowany dziełem „Romeo i Julia”. Aktor opowiada nam także o swojej nowej współlokatorce w serialu „Na dobre i na złe” oraz o kolejnym sezonie „Belle Epoque”.

Dyskusje na temat: julia wąs