• Informacje na temat:

  julia wojciechowska

Artykuły na temat: julia wojciechowska
 • Tadeusz Huk trafił na Wspólną!

  Do obsady "Na Wspólnej" dołączył znakomity aktor Tadeusz Huk, którego serialowa widownia zna doskonale m. in. jako Kazimierza Duszyńskiego z "Majki", Tadeusza Janickiego z "Julii", Aleksa Tudora z "Tylko miłość" czy wreszcie Stanisława Wojciechowskiego z "Czasu honoru". Sprawdź, kogo zagra!

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • Olgierd Łukaszewicz u Mostowiaków!

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączył Olgierd Łukaszewicz. Zagra profesora Edmunda Kazana, światowej sławy neurologa, który będzie operował małą Anię (Julia Paćko), córeczkę sędzi Marty Wojciechowskiej (Dominika Ostałowska). Sprawdź szczegóły!

 • Kto Najpiękniejszy w 2009 roku?

  Zbliża się rozwiązanie siódmej edycji plebiscytu tygodnika "Gala", w którym Róże Gali mają trafić do rąk najpiękniejszych Polaków.

 • Seks po zdradzie

  We wrześniu Marta Wojciechowska (Dominika Ostałowska) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) trafią razem do swojej dawnej małżeńskiej sypialni. Czeka ich namiętna noc i upojny seks. Czy to oznacza, że małżonkowie do siebie wrócą?

 • Szukają polskiej Nigelli Lawson

  Zmysłowa, niekoniecznie mistrzyni siekania, ale ciekawa osobowość z własnym pomysłem na kuchnię. TVN szuka polskiej Nigelli Lawson, która z ekranu nauczy nas kulinarnych sztuczek.

 • Marta złamie serce Szymonowi

  Sędzia Marta Wojciechowska po raz kolejny udowodni, że nie potrafi liczyć się z innymi ludźmi i ich uczuciami. Poważnie zrani Szymona Gajewskiego…

 • Krupa poprowadzi "Taniec z gwiazdami"?

  Jesienią ruszy 13. edycja "Tańca z gwiazdami". A producenci tego show już głowią się, co wymyślić, żeby przyciągnąć widzów.

 • "M jak miłość": Spotkanie po latach

  Wkrótce Piotrek (Marcin Mroczek) będzie miał małą stłuczkę.

 • "Must Be The Music. Tylko muzyka": Sylwia Grzeszczak gościnnie

  Popularna wokalistka Sylwia Grzeszczak wystąpi gościnnie w drugim półfinale muzycznego show Polsatu (niedziela, 16 października).

Zdjęcia na temat: julia wojciechowska
Wideo na temat: julia wojciechowska
 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • Gnomeo i Julia 3D

  "Gnomeo i Julia" to komediowa adaptacja najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem zostaje przeniesiony w najmniej prawdopodobne realia - ogrodowych krasnali. Tak oto na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i... zakochują się w sobie po czubki uszu, a raczej krasnalich czapek. Zanim jednak nastąpi happy end, wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej...