• Informacje na temat:

  julia wróblewska 15

Artykuły na temat: julia wróblewska 15
 • "M jak miłość": Zdarza się jej przysnąć nad matematyką

  Od chwili kiedy Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość", zagrała w filmie "Tylko mnie kochaj" - a miała wtedy zaledwie 7 lat - wiadomo było, że jej aktorska kariera nie zakończy się na jednej roli... Dziś jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej zapracowanych polskich nastolatek. - Na szczęście udaje mi się godzić pracę na planie z nadrabianiem zaległości w szkole - mówi.

 • Julii Wróblewskiej popularność przyniosła rola u boku Maćka Zakościelnego w filmie "Tylko mnie kochaj". W tym roku skończy 15 lat. Jak się zmieniła?

 • Peja obraził Kingę Rusin w niewybredny sposób

  ...przemocy. Raper ma również na koncie wyrok - podczas koncertu w Zielonej Górze krzyczał ze sceny do 15-letniego widza: "Ty, kur..., pedale, jak ja rapowałem, ty dziw..., to tyś nie wiedział, kur..., jak...

 • Trzeci sezon "Galerii" już w styczniu w Jedynce!

  Zaraz po Nowym Roku, 3 stycznia na antenę Jedynki wraca serial "Galeria". W nowym, trzecim sezonie widzowie mogą liczyć na niespodziewane zwroty akcji i nowych bohaterów.

 • Małgosia wraca do domu!

  ...zaskarbiła sobie nawet sympatię Zosi (Julia Wróblewska). Odruchowy pocałunek Tomek będzie zwierzał się Agnieszce zarówno ze swoich problemów małżeńskich, jak i rozterek związanych z pracą. Wkrótce(...) Olszewskiej w 810. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 15 lutego). Po tym wyznaniu Agnieszka odruchowo pocałuje Tomka. Zaskoczony Chodakowski uzna ten incydent za wypadek przy pracy. - To się nie...

 • Julia Wróblewska: Zasnąć nad matematyką

  Od chwili kiedy Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość", zagrała w filmie "Tylko mnie kochaj" - a miała wtedy zaledwie 7 lat - wiadomo było, że jej aktorska kariera nie zakończy się na jednej roli... Dziś jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej zapracowanych polskich nastolatek.

 • Gwiazdy w nowej produkcji TVN-u

  Ruszyły zdjęcia do nowej fabuły produkcji telewizji TVN - "Listy do M.". W obsadzie znaleźli się m.in.: Piotr Adamczyk, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Premiera jesienią.

 • Trzeci sezon "Galerii" w styczniu w TVP 1

  3 stycznia 2014 na antenę Jedynki wraca serial "Galeria". W nowym, trzecim sezonie widzowie mogą liczyć na niespodziewane zwroty akcji i nowych bohaterów.

 • Open'er: Nie tylko gwiazdy

  Choć największymi gwiazdami tegorocznego Open'er Festival są oczywiście Pearl Jam, Massive Attack czy Kasabian, to jednak gdyńska impreza kryje w sobie - jak każdy porządny festiwal muzyczny - mniej głośne medialnie, ale na pewno nie mniej interesujące propozycje muzyczne. Poniżej przedstawiamy listę open'erowych wykonawców, na których warto, a wręcz trzeba, zwrócić w tym roku baczną uwagę.

Zdjęcia na temat: julia wróblewska 15
Wideo na temat: julia wróblewska 15
Dyskusje na temat: julia wróblewska 15