• Informacje na temat:

  julian lennon

Artykuły na temat: julian lennon
 • Tori Spelling - od świętoszki do naczelnej ekshibicjonistki Hollywood!

  ..." flirtowała z Brianem Austinem Greenem, z którym przez dwa lata tworzyli związek. Później szybko wpadła w ramiona syna Johna Lennona - Juliana, a po zakończeniu zdjęć do serialu spotykała się z kolegą z planu...

 • The Beatles "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band": Narkotyki? Bardzo chętnie!

  3 listopada na półki sklepowe trafiła nowa płyta The Flaming Lips "With A Little Help from My Fwends", inspirowana jednym z najważniejszych albumów w historii, czyli "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band". Kultowy materiał Beatlesów nie miałby jednak szans powstać, gdyby nie środki odurzające.

 • Tori Spelling kończy 40 lat

  ...2 lata. Dekadę później związała się na 3 lata z innym serialowym kolegą - Vincentem Youngiem. Wcześniej spotykała się m.in z synem Johna Lennona - Julianem. W 2002 roku na jej drodze życiowej stanął...

 • California Breed w Polsce

  W najbliższą sobotę, 22 listopada, w warszawskim klubie Progresja wystąpi zespół California Breed, powstały na gruzach supergrupy Black Country Communion.

 • 10 utworów, które znasz, ale być może nie wiesz, o czym są

  Czy utwór o stalkingu może stać się obowiązkową pozycją każdego wesela? Oczywiście! Wystarczy źle zinterpretować tytuł i tekst przeboju. Oto dziesięć niezwykle popularnych utworów, które mają nieco inne znaczenie niż sądzicie.

 • Julian Lennon kontra Paul McCartney

  Julian Lennon, starszy syn Johna Lennona ze związku z Cynthią Powell, zrobił coś, co na pewno się nie spodoba koledze jego ojca, sir Paulowi McCartney'owi. Julian nagrał własną wersję beatlesowskiego klasyka "When I'm 64" z myślą o reklamie telewizyjnej, pomimo tego, że były basista The Beatles publicznie wyrażał dezaprobatę dla wykorzystywania kompozycji zespołu do celów komercyjnych.

 • Julian Lennon, angielski wokalista, postanowił pożalić się na swojego słynnego ojca Johna, gitarzystę i wokalistę the Beatles. Zarzuca mu, że od momentu opuszczenia ich domu, aż do tragicznej śmierci w 1980 roku, miał dla niego czas zaledwie kilka razy. Nie jest również zadowolony ze spadku, który otrzymał.

 • John Lennon: Gejowskie doświadczenie

  Zdaniem Huntera Davies, oficjalnego biografa The Beatles, John Lennon, wokalista legendarnej czwórki z Liverpoolu, spędził jedną noc z Brianem Epsteinem, menedżerem Beatlesów. Do homoseksualnego kontaktu miało dojść w 1963 roku w hiszpańskiej Barcelonie.

 • Wytwórnia syna Lennona

  Julian Lennon, syn Johna, postanowił stworzyć własną wytwórnię, które zajmie się reedycją płyt potomka słynnego "Beatlesa".

 • Syn wybaczył Lennonowi

  Julian Lennon, syn zastrzelonego w 1980 roku Johna Lennona, powiedział, że wybaczył ojcu to, że został przez niego porzucony, gdy był jeszcze dzieckiem.

Zdjęcia na temat: julian lennon
Wideo na temat: julian lennon
 • Randka z królową

  "Randka z królową" to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości Elżbiety II. Historia, która wreszcie ujrzała światło dziennie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dwie księżniczki będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Elżbieta zakocha się po raz pierwszy, a Małgorzata, jak zauważył The Hollywood Reporter "zapisze się w historii jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej". Elżbieta i jej...

 • W szczękach rekina 3D

  Twórcy "Matriksa Reaktywacji" i "Piekielnej głębi" połączyli siły, tworząc thriller dla widzów o naprawdę mocnych nerwach! Może się wydawać, że tylko kąpiel w oceanie naraża na rozszarpanie przez rekina. Nic bardziej mylnego. Grupa ludzi po przejściu fali tsunami zostaje uwięziona w zalanym supermarkecie. Szybko okazuje się, że nie są tam sami... "W szczękach rekina" to film dla wszystkich kochających ekstremalne przeżycia w kinie! Efekt 3D sprawi, że otrzesz się o śmierć.

 • Paranoja

  Historia młodego człowieka Adama Cassidy (Liam Hemsworth), który finansując kosztowną imprezę z funduszy firmy, zostaje przyłapany przez swojego szefa i oskarżony o malwersacje. By uniknąć dochodzenia sądowego zgadza się na szpiegowanie. Gdy zmuszony do infiltracji, przenika do konkurencyjnej firmy, odkrywa, że szef nie cofnie się przed niczym, aby zniszczyć rywala...

Dyskusje na temat: julian lennon