• Informacje na temat:

  julian mcmahon aktor

Artykuły na temat: julian mcmahon aktor
 • Julian McMahon i Meg Ryan razem?

  Wygląda na to, że Meg Ryan, ikona komedii romantycznych, wróciła do randkowania. Aktorka spotyka się ostatnio z Julianem McMahonem, australijskim gwiazdorem serialu "Bez skazy".

 • J. McMahon: Za stary na Bonda?

  37-letni Julian McMahon ( serial "Nip/Tuck", "Fantastyczna czwórka" ) w jednym z niedawno udzielonych wywiadów wyjawił, że nie został następcą Pierce'a Brosnana w roli Jamesa Bonda najprawdopodobniej dlatego, iż jest... za stary. Australijski aktor był jednym z kandydatów do wcielenia się w "Casino Royale" w najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości.

 • "Czarodziejki": Od A do Z

  A jak Andy Trudeau. Policjant i chłopak Prue w 1. serii. O rolę rywalizowali Brian Krause (Leo), Julian McMahon (Cole) oraz Kerr Smith (Kyle). Dostał ją Ted W. King. - Byłem już policjantem, ale(...) odejściu aktorki Prue nie pojawiła się już na ekranie. Powód? Doherty jako właścicielka swojego wizerunku nie dała praw do korzystania z niego, nawet we flashbackach! D jak drzwi. Wierni fani...

 • McMahon nie zagra Bonda

  Julian McMahon, jeden z kandydatów do roli Jamesa Bonda, nie zagra słynnego bohatera. Choć producenci opowieści o agencie 007 chcieli zaangażować australijskiego aktora, okazało się, że ma on zobowiązania w stosunku do twórców serial u "Nip/Tuck", w którym gra główną rolę.

 • Serialowe premiery zimy

  ...6. odcinków) koncentruje się wokół inwazji obcych (zwanych Zwierzchnikami) na Ziemię. W serialu wystąpili m.in. Mike Vogel, Julian McMahon, Charles Dance, Daisy Betts. Serial zadebiutuje na telewizyjnych(...)" Serial o losach rodziny Crawleyów przyciągnął przed ekrany miliony widzów i stał się jedną z najpopularniejszych brytyjskich produkcji - w ciągu kilku lat seria autorstwa Juliana Fellowesa...

 • Kolejny Bond?

  Jedna z witryn internetowych podała, że kolejnym kandydatem do roli Jamesa Bonda jest australijski aktor Julian McMahon ( serial "Nip/Tuck"). Mężczyzna spotkał się kilka dni temu z Barbarą Broccoli, producentką opowieści o najsłynniejszym agencie świata.

 • Meg Ryan z serialowym gwiazdorem

  Wygląda na to, że ikona komedii romantycznych - Meg Ryan - wróciła do randkowania. Aktorka spotyka się ostatnio z australijskim gwiazdorem serial u "Bez skazy" - Julianem McMahonem.

 • Jest Doktor Doom!

  Nie potwierdziły się doniesienia, że w ekranizacji komiksu "Fantastyczna czwórka" największe szanse na wcielenie się w rolę złowrogiego Doktora Dooma mają Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" ) bądź Jason Isaacs ( "Harry Potter i komnata tajemnic" ). Przeciwnikiem Mr Fantastica, Niewidzialnej Kobiety, Ludzkiej Pochodni i Giganta będzie bowiem Julian McMahon ( serial "Nip/Tuck").

 • Złote Globy: Nominacje

  W Los Angeles, w poniedziałek, 13 grudnia, ogłoszono nominacje do Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood. Wybór członków organizacji często pokrywa się z głosami osób zrzeszonych w Amerykańskiej Akademii Filmowej, przyznającej najważniejsze nagrody światowego kina, Oscary.

 • Zakochana królowa romansów

  Meg Ryan znów jest zakochana! Wygląda na to, że aktorce zbrzydła wreszcie samotność. Czyżby znalazła wreszcie mężczyznę "bez skazy"?

Wideo na temat: julian mcmahon aktor
 • W szczękach rekina 3D

  Twórcy "Matriksa Reaktywacji" i "Piekielnej głębi" połączyli siły, tworząc thriller dla widzów o naprawdę mocnych nerwach! Może się wydawać, że tylko kąpiel w oceanie naraża na rozszarpanie przez rekina. Nic bardziej mylnego. Grupa ludzi po przejściu fali tsunami zostaje uwięziona w zalanym supermarkecie. Szybko okazuje się, że nie są tam sami... "W szczękach rekina" to film dla wszystkich kochających ekstremalne przeżycia w kinie! Efekt 3D sprawi, że otrzesz się o śmierć.

 • Paranoja

  Historia młodego człowieka Adama Cassidy (Liam Hemsworth), który finansując kosztowną imprezę z funduszy firmy, zostaje przyłapany przez swojego szefa i oskarżony o malwersacje. By uniknąć dochodzenia sądowego zgadza się na szpiegowanie. Gdy zmuszony do infiltracji, przenika do konkurencyjnej firmy, odkrywa, że szef nie cofnie się przed niczym, aby zniszczyć rywala...

 • Randka z królową

  "Randka z królową" to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości Elżbiety II. Historia, która wreszcie ujrzała światło dziennie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dwie księżniczki będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Elżbieta zakocha się po raz pierwszy, a Małgorzata, jak zauważył The Hollywood Reporter "zapisze się w historii jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej". Elżbieta i jej...