• Informacje na temat:

  julianne nicholson zdjęcia

Artykuły na temat: julianne nicholson zdjęcia
 • Julianne Nicholson: Kobieta pełna tajemnic

  Dzień przed ceremonią wręczenia Złotych Globów Julianne Nicholson wyznała mi, że nie ma zamiaru w niej uczestniczyć. - Będę oglądać ją, siedząc na kanapie, w piżamie, kiedy już położę dzieciaki spać.

 • Kathy Bates gwiazdą talk show

  Kathy Bates, zdobywczyni Oscara za "Misery" , dołączyła do obsady romatycznej komedii "Little Black Book", której akcja toczyć się będzie w środowisku telewizyjnym. Film przygotowywany w Revoution Studios to historia kobiety, która znajduje elektroniczny notatnik swojego chłopaka, co pociąga za sobą nieoczekiwane skutki. Drugim nowym "nabytkiem" aktorskim projektu jest Julianne Nicholson

 • Ron Livingston pod lupą Brittany Murphy

  Ron Livingston ( "Adaptacja" , serial "Kompania braci" ) zagra główną rolę męską w romantycznej komedii "Little Black Book". Aktor wcieli się w postać chłopaka ciekawskiej pracownicy telewizji (Brittany Murphy - "Nikomu ani słowa" , "Nowożeńcy" ), która dowiaduje się kilku spraw o jego przeszłości. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w sierpniu.

 • Krytycy z Los Angeles nagradzają

  Obraz "About Schmidt" Alexandra Payne'a został uznany za najlepszy film 2002 roku przez Stowarzyszenie Krytyków z Los Angeles (Los Angeles Film Critics Assn.). Komediodramat o mężczyźnie w średnim wieku, który stara się odnaleźć sens życia zdobył także wyróżnienia za najlepszy scenariusz (Alexander Payne, Jim Taylor) i dla najlepszego aktora (Jack Nicholson).

 • Krytycy z Las Vegas i Waszyngtonu nagradzają

  Reżyserski debiut George'a Clooney'a, komediodramat "Confessions of a Dangerous Mind" , został uznany przez Stowarszyszenie Krytyków Filmowych z Las Vegas za najlepszy obraz 2002 roku. Najwięcej nagród - aż w 4 kategoriach - otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Swoje nagrody przynali również krytycy z Waszyngtonu. Ich zdaniem, najlepszy film minionego roku to "Droga do zatracenia" . Lista nagrodzonych została ogłoszona w piątek, 3 stycznia.

 • Nominacje do Oscara

  We wtorek, 11 lutego, w Los Angeles, o godzinie 5.37. tamtejszego czasu, Frank Pierson, przewodniczący Amerykańskiej Akademii Filmowej oraz aktorka Marisa Tomei, ogłosili nominacje do tegorocznych Oscarów, najważniejszych nagród światowego kina. Aż w siedmiu kategoriach o Oscary walczyć będzie "Pianista" Romana Polańskiego !

 • "Sierpień w hrabstwie Osage" już w kinach

  Amerykańska komedia obyczajowa "Sierpień w hrabstwie Osage" ("August: Osage County") w reżyserii Johna Wellsa trafi w piątek, 24 stycznia, do polskich kin. W obsadzie są Meryl Streep i Julia Roberts, które otrzymały za te role nominacje do Oscarów.

 • BAFTA 2003: Nominacje!

  Filmy "Chicago" i "Gangs Of New York" zdominowały tegoroczne nominacje do nagród BAFTA, przyznawanych przez Brytyjską Akademię Filmową i Telewizyjną (British Academy Of Film And Television Arts). Oba tytuły uzyskały aż po 12 nominacji. Listę kandydatów do nagród ogłoszono w poniedziałek, 27 stycznia.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się jubileuszowa, 75. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji najważniejsze nagrody światowego kina, jest musical "Chicago" Roba Marshalla . Film nominowany jest w aż trzynastu kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.