• Informacje na temat:

  julie andrews

Artykuły na temat: julie andrews
 • Gwiazdy w "Glee"

  Najnowsze pogłoski donoszą, że marzenia Chrisa Colfera niebawem się spełnią. Coraz bardziej prawdopodobne są gościnne występy Anne Hathaway i Julie Andrews w serialu "Glee".

 • "The Christmas Song" - najpopularniejszy utwór na Boże Narodzenie

  Nie "Last Christmas" Wham!, nie "Do They Know It's Christmas" Band Aid, ale licząca 70 lat "The Christmas Song" to najpopularniejsza bożonarodzeniowa piosenka na świecie.

 • Maria Borrallo: Wszystkie sekrety niani dzieci Kate i Williama!

  Julie Andrews).  "Mary Poppins" mogłaby zaimponować George’owi, Charlotte i Louisowi (kiedy trochę dorośnie). W swojej szkole niań opanowała bowiem tajniki walki wręcz! Maria zdobyła czarny pas...

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • "Pomoc domowa": Życie za kamerami

  ...i dodała: - Wieczorem zadzwoniłam do swojego męża Petera i powiedziałam: " Co Ty na to byśmy zrobili coś na wzór "Dźwięków muzyki"? Z tą różnicą, że to nie Julie Andrews, a ja zapukam do czyichś drzwi...

 • Honory dla Julie Adrews

  Legendarna brytyjska aktorka Julie Andrews otrzyma nagrodę amerykańskiej Screen Actors Guild (SAG) za całokształt twórczości. 70-letnia Andrews zasłynęła jako odtwórczyni roli Elizy Doolittle w oryginalnej broadwayowskiej inscenizacji musicalu "My Fair Lady".

 • Wystąpią razem w serialu

  Najnowsze pogłoski donoszą, że marzenia Chrisa Colfera niebawem się spełnią. Coraz bardziej prawdopodobne są gościnne występy Anne Hathaway i Julie Andrews w serialu "Glee".

 • "Mary Poppins": Rocznicowe wydanie

  Klasyczna opowieść "Mary Poppins" Roberta Stevensona z Julie Andrews w głównej roli doczekała się pierwszego wydania DVD. Edycja ukazała się na amerykańskim rynku w 40. rocznicę debiutu filmu w kinach. Z tej okazji w El Capitan Theater w Hollywood zorganizowano specjalną uroczystość.

 • Powstaje "Pamiętnik księżniczki 2"

  Kilka dni temu rozpoczęły się prace nad komedią romantyczną "The Princess Diaries 2". W filmie, będącym ciągiem dalszym znanego z polskich ekranów "Pamiętnika księżniczki" , swoje role powtarza większość aktorów oryginału, zaś za kamerą stanął ponownie Garry Marshall. Nową twarzą w ekipie jest młody Brytyjczyk Callum Blue ("Młode szpady"), odtwórca głównej roli męskiej.

 • A. Lavigne śpiewa dla Disneya

  Nowy utwór popularnej kanadyjskiej wokalistki Avril Lavigne pojawi się na ścieżce dźwiękowej filmu "The Princess Diaries 2: Royal Engagment" wytwórni Disneya. W rolach głównych występują Anne Hathaway i Julie Andrews. Premiera płyty planowana jest na 10 sierpnia, a film wejdzie do kin dzień później.

Wideo na temat: julie andrews
 • Victor/Victoria

  Kurt (Chris Colfer) śpiewa "Le Jazz Hot" z kultowego filmu "Victor/Victoria" z Julie Andrews w roli głównej.