• Informacje na temat:

  julie delpy zdjęcia

Artykuły na temat: julie delpy zdjęcia
 • Julie Delpy i zagadka Lucy Keyes

  Julie Delpy ( "Trzy kolory: Biały" , "Przed wschodem słońca") będzie gwiazdą filmu "The Legend of Lucy Keyes". Produkcję, zapowiadaną jako psychologiczny thriller, wyreżyseruje John Stimpson ("The Winter People").

 • Hawke i Delpy znowu razem

  Jeszcze w bieżącym roku ruszą zdjęcia do kontynuacji słynnego filmu "Przed wschodem słońca". Na planie ponownie stawią się aktorzy oryginału - Ethan Hawke ( "Dzień próby" ) i Julie Delpy ("Trzy kolory: Biały"). Richard Linklater ("Dazed and Confused", "Bracia Newton" ) stanie zaś znowu za kamerą.

 • A. Tautou w "Kodzie Leonarda"

  Audrey Tautou ( "Amelia" , "Bardzo długie zaręczyny" ) zagra Sophie Neveu w ekranizacji bestsellerowej powieści Dana Browna, "Kod Leonarda Da Vinci". Nie potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, które mówiły, iż w bohaterkę mają szansę wcielić się Julie Delpy ( "Przed zachodem słońca" ) bądź Sophie Marceau ( "Wierność" ).

 • Jean Reno w "Kodzie Da Vinci"

  Potwierdziły się informacje, że Jean Reno ( "Leon zawodowiec" , "Ronin" ) dołączy do obsady filmowej adaptacji bestselleru Dana Browna "Kod Leonarda Da Vinci". Francuski gwiazdor zagra detektywa Bezu Fache. Zdjęcia do filmu rozpoczną się jeszcze w tym roku.

 • Delight: Wyłażą demony

  Jak już informowaliśmy, utwór "Sleep With The Light On" zapowiada płytę "Breaking Ground" skawińskiej grupy Delight, będącej jej debiutem w barwach wytwórni Roadrunner, potęgi na rynku ciężkiego rocka i metalu. Nowa firma zadbała o poważne wsparcie promocyjne dla swoich podopiecznych - produkcją materiału zajął się Rhys Fulber (m.in. Fear Factory), zdjęcia wykonał w Berlinie ceniony fotograf Erik

 • Ethan Hawke znowu za kamerą

  Ethan Hawke ( "Cedry pod śniegiem" , "Dzień próby" ) postanowił kolejny raz zasmakować reżyserskiego rzemiosła. Aktor i pisarz zaadaptuje na duży ekran własną, bestsellerową powieść pod tytułem "The Hottest State". Będzie to opowieść o parze młodych aktorów próbujących zrobić karierę w Nowym Jorku i zakochujących się w sobie.

 • Delight: W oczekiwaniu na przełom

  W drugiej połowie lat 90. grupa Delight stawiała pierwsze kroki w swojej rodzinnej Skawinie pod Krakowem. Niespełna 10 lat później zespół ma szanse znaleźć się na szczycie. Na 15 stycznia 2007 roku wyznaczono datę premiery płyty "Breaking Ground", będącej debiutem Delight w barwach Roadrunner Records, wytwórni będącej potęgą na rynku ciężkiego grania.

 • Los Angeles: Film roku

  Film "Sideways" w reżyserii Alexandra Payne'a ( "Schmidt" ) staje się poważnym kandydatem w walce o oscarowe nominacje. W miniony weekend zdobył główne laury w Nowym Jorku - uhonorowany przez recenzentów zrzeszonych w organizacji New York Film Critics Online oraz w Los Angeles, gdzie docenili go krytycy ze stowarzyszenia Los Angeles Film Critics Assn.

 • Oscary 2014: Poznaliśmy nominacje

  Filmy "American Hustle" Davida O. Russella i "Grawitacja" Alfonso Cuarona otrzymały najwięcej, aż 10 nominacji do Oscarów. 9 szans na statuetki Akademii ma również "Zniewolony. 12 Years of Slave" Steve'a McQueena.

 • Dla kogo Oscary 2014?

  Oscarowa noc wciąż przed nami, ale użytkownicy portalu INTERIA.PL, głosując w ankietach, już wybrali swoich faworytów w najważniejszych kategoriach. Czy ich typy pokryją się z werdyktem członków Akademii Filmowej, przekonamy się za kilkanaście godzin.

Wideo na temat: julie delpy zdjęcia
 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • 2 dni w Nowym Jorku

  Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja "Dwóch dni w Paryżu", porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym...