• Informacje na temat:

  julie roberts zdjęcia

Artykuły na temat: julie roberts zdjęcia
 • Julia Roberts pokazała romantyczne zdjęcie z mężem! To koniec kryzysu?

  Julia Roberts (50 l.) raczej niechętnie chwali się życiem prywatnym i zdjęciami swoich bliskich. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek! Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z mężem! Oboje wyglądają naprawdę uroczo!

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

 • Anna i Robert Lewandowscy: Tygodnik odkrywa kulisy ich spotkania z Julią Roberts

  Spędzili miłe, rodzinne chwile w Weronie. Był bankiet, pokaz mody, wspólne zdjęcia. Znamy historię ich fotografii z Julią Roberts (49 l.)!

 • Współcześni mężczyźni: Żigolak, hedonista, fanatyk

  Aż dziewięć filmów trafi na ekrany polskich kin w piątek, 9 maja. Wśród nich widowiskowa "Transcendencja", komedie "Casanova po przejściach" i "Sąsiedzi", biograficzny "Seks, narkotyki i podatki" oraz "Powstanie Warszawskie" - pierwszy w dziejach kina dramat wojenny non-fiction .

 • Julia Roberts pobiła Meryl Streep!

  Julia Roberts (46 l.) podczas kręcenia zdjęć do filmu „Sierpień w hrabstwie Osage” musiała odegrać trudne sceny, podczas których zadaje ciosy Meryl Streep (64 l.).

 • W Londynie, w niedzielę wieczorem, 25 lutego, wręczono nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA), zwane też brytyjskimi Oscarami. Uroczystość w kinie "Odeon", w sercu West Endu, ściągnęła wiele hollywoodzkich gwiazd oraz tłumy gapiów. Aż pięć nagród zdobył "Gladiator" w reżyserii Ridley'a Scotta z Russellem Crowem w roli głównej. "Przyczajony tygrys, ukryty smok" Anga Lee dostał cztery wyróżnienia.

 • Anna i Robert Lewandowscy zaproszeni przez Julię Roberts?! To musiała być dla nich niespodzianka

  Pozytywnych emocji w ich życiu nie brakuje. Podczas wrześniowej gali marki odzieżowej, której twarzą została Anna Lewandowska, sporstmenka i jej mąż Robert Lewandowski poznali Julię Roberts (49(...) z Robertem ma wiele wspólnego, z racji imienia. Ona przecież nazywa się Roberts - mówi rozmówca.  Lewandowscy i aktorka wymienili się numerami telefonów. Niewykluczone, że Robert zechce udzielić kiedyś...

 • Wręczono Złote Satelity

  Obraz "Far from Heaven" Todda Haynesa otrzymał wyróżnienia w najważniejszych kategoriach podczas uroczystej ceremonii wręczenia Złotych Satelitów, nagród przyznawanych przez zagranicznych dziennikarzy zrzeszonych w International Press Academy. Wyróżnienia przyznano po raz siódmy. W tym roku triumfowały produkcje niezależne.

 • Jej głos zachwycił samą Julię Roberts

  Agata Kulesza, czyli Maria z "rodzinki.pl", od wielu lat pracuje w dubbingu. Już 16 marca, bo tego dnia wchodzi na ekrany film "Królewna Śnieżka", głosem Agaty przemówi grająca Złą Królową Julia Roberts. 12 marca odbyła się uroczysta premiera filmu w polskiej wersji językowej.

 • Oscarowe nominacje

  O godzinie 5:38 czasu miejscowego w Los Angeles ogłoszono nominacje do tegorocznych Oscarów, nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Najwięcej, bo aż 12 nominacji, dostał epicki obraz Ridleya Scotta "Gladiator".