• Informacje na temat:

  julie walters

Artykuły na temat: julie walters
 • Artur Żmijewski jako miś Paddington

  Artur Żmijewski przemówi głosem misia Paddingtona w polskiej wersji językowej ekranizacji powieści Michaela Bonda. W oryginale usłyszymy Colina Firtha.

 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • Julie Walters nie chce się rozbierać

  Julie Walters, gwiazda komedii "Dziewczyny z kalendarza" , zdecydowanie odrzuciła propozycję pozowania nago dla jednego z magazynów dla panów. 53-letnia Brytyjka jest jedną z najbardziej poważanych aktorek na Wyspach, lecz po premierze swojego nowego dzieła jej popularność nabrała nowego, dość dziwnego wymiaru. Walters podkreśliła, że rozbierała się tylko ten jeden raz i woli, by kojarzono ją

 • Walters i Mirren nagie

  Julie Walters ( "Billy Elliot" ) i Helen Mirren ( "Gosford Park" ) zagrają w filmie opowiadającym historię Tricii Stewart i Angeli Baker, które by zebrać pieniądze dla fundacji wspomagającej leczenie chorych na białaczkę, postanowiły wydać kalendarz z aktami. Modelkami zostały same pomysłodawczynie projektu i ich znajome z Women's Institute.

 • J. Walters wraca do Pottera

  Julie Walters ( "Billy Elliot" , "Dziewczyny z kalendarza" ), która w trzech pierwszych częściach Harry'ego Pottera wcielała się w postać pani Weasley, a zabrakło jej w obsadzie "Czary Ognia" , wystąpi ponownie w piątej części serii - filmie "Harry Potter i Zakon Feniksa".

 • Streep ważniejsza niż królowa

  Julie Walters przyznała, że większym stresem było dla spotkanie z Meryl Streep, niż z królową Elżbietą II.

 • Gwiazda filmu "Billy Elliot" nie chce do Hollywood

  Julie Walters, brytyjska gwiazda znana u nas z filmu "Billy Elliot" , ogłosiła, że nigdy nie zamierza opuścić swojej ojczystej Anglii. Walters podkreśla, że ma dosyć pieniędzy i nie potrzebuje Hollywood.

 • Ranna na planie nowego "Harry'ego Pottera"

  Helena Bonham Carter doznała urazu po tym, jak spadła ze stołu w scenie walki z Julie Walters, podczas zdjęć do nowej części przygód Harry'ego Pottera.

 • Sean Connery został uznany za najsłynniejszego brytyjskiego aktora wszech czasów. Dołączył tym samym do takich sław, jak lord Lawrence Olivier i sir John Gielgud. Sean Connery wyprzedził inne sławy - Anthony'ego Hopkinsa czy zmarłego w zeszłym roku sir Aleca Guinnessa. Za najpopularniejszą brytyjską aktorkę uznano Julie Walters, która pokonała między innymi zdobywczynię Oscara Judi Dench.

Wideo na temat: julie walters
 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • Listy do Julii

  Gwiazda filmu "Mamma Mia!" Amanda Seyfried oraz Gael Garcia Bernal ("Babel", "Złe wychowanie", "Jak we śnie") w opowieści o miłości, która zaczęła się w mieście Romea i Julii - słonecznej Weronie. Sophie (Amanda Seyfried) i Victor (Gael Garcia Bernal) wyruszają z tłocznego Nowego Jorku w wakacyjną podróż do słonecznej Italii. Zatrzymują się w Weronie - mieście legendarnych kochanków: Romea i Julii. Victor poszukując niezwykłych smaków włoskiej kuchni do swojej przyszłej restauracji, mało...