• Informacje na temat:

  juliette lewis w polsce

Artykuły na temat: juliette lewis w polsce
 • Nowe seriale na które czekamy

  Gdy my spokojnie ładujemy baterie odpoczywając w górach i nad morzem, za oceanem praca wre. Sprawdziliśmy, jakie nowe seriale pojawią się w USA i w Polsce w nadchodzącym sezonie!

 • Od Lectera do Fotografa

  Nowy film Waldemara Krzystka podejmuje rzadko obecny w polskiej kinematografii temat seryjnego mordercy. "Fotograf" to mocne kino, próbujące przybliżyć widzom mroczny umysł stojący za kolejnymi zbrodniami. Przywołujemy najsłynniejszych ekranowych psychopatów, którzy przerażają i fascynują aż do dziś.

 • "Camping": Pierwszy trailer komedii HBO. Jennifer Garner i David Tennant w obsadzie

  ...w koszmar. Premiera produkcji została zaplanowana na 14 października br. Na ekranie oprócz Garner i Tennanta zobaczymy również Janicz Bravo, Arturo Del Puertę i Juliette Lewis. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

 • Juliette and the Licks odwołują

  W związku ze zmianą przebiegu europejskiej trasy zespołu Juliette and the Licks, występ formacji popularnej aktorki Juliette Lewis w Polsce został odwołany.

 • "Kemping": Jennifer Garner i David Tennant na małym ekranie. Kiedy premiera?

  ...z ośmiu odcinków. W rolach głównych w produkcji występują Jennifer Garner, David Tennant, Juliette Lewis, Arturo Del Puerto, Ione Skye, Janicza Bravo, Brett Gelman . Premiera serialu z ostała(...), galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

 • Juliette Lewis kończy 40 lat

  Z powodzeniem łączy występy na ekranie z występami na scenie. Stworzyła kilka wybitnych kreacji filmowych i nagrała parę znaczących rockowych przebojów. Oscara nigdy nie dostała, ale zrobiła furorę na jednej z ceremonii. W piątek, 21 czerwca, Juliette Lewis obchodzi 40. urodziny.

 • Gwiazda "Urodzonych morderców" w Polsce

  Aktorka Juliette Lewis znana między innymi z filmów "Urodzeni mordercy", "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Przylądek strachu", "Kalifornia" czy "Od zmierzchu do świtu", wystąpi ze swoim zespołem The Licks w Warszawie. Koncert odbędzie się 4 listopada w klubie "Palladium".

 • Robi imprezę... zapłodnieniową!

  O tym, jak zorganizować imprezę zapłodnieniową, wie najlepiej Juliette Lewis. Aktorka miała już okazję urządzić takie niekonwencjonalne party. Oczywiście tylko dla potrzeb filmu.

 • Woodstock coraz bliżej

  Scena XV Przystanku Woodstock jest już prawie gotowa, a praca na polu wre w najlepsze. Do największego letniego festiwalu w Polsce zostało niewiele ponad tydzień.

 • Prodigy: Leeroy nie wróci

  Członkowie angielskiej grupy The Prodigy nie zagrają już z Leeroyem Thornhillem, który opuścił grupę z powodu "zbyt dużego napięcia w zespole". Koledzy próbowali go nakłonić do powrotu, ale po jego stanowczych odmowach zrezygnowali.

Wideo na temat: juliette lewis w polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Tak to się teraz robi

  Kassie (Aniston), wykształcona singielka, dochodzi do wniosku, że najwyższy czas na dziecko. Jej najbliższy przyjaciel, neurotyczny Wally (Bateman) ma mieszane uczucia odnośnie samotnego macierzyństwa, ale Kassie stawia na swoim, mimo że oznacza to skorzystanie z pomocy dawcy spermy. W ostatniej chwili następuje całkiem nieoczekiwana podmiana. Sprawa wychodzi na jaw siedem lat później, gdy Wally poznaje nieco neurotycznego synka Kassie

 • Sierpień w hrabstwie Osage

  Poeta Beverly (Sam Shepard) decyduje się zatrudnić opiekunkę dla swojej chorej na raka żony (Meryl Streep). Zaraz potem znika. Do rodzinnego domu przybywają córki, a skłócona rodzina jednoczy się w poszukiwaniach. "August: Osage County" to pokoleniowa historia kobiet, których ścieżki życiowe rozeszły się lata wcześniej. Czy kryzys, który przeżywają wspólnie stanie się początkiem rozwiązania konfliktów z przeszłości? Komedia obyczajowa "Sierpień w hrabstwie Osage" to zabarwione sarkastycznym...

Dyskusje na temat: juliette lewis w polsce
 • Re: Juliette Lewis: Ostatnio widzieliśmy...

  Czy scjentolodzy prowadzą nabór w Polsce?Jeżeli tak to czemu nie.W końcu co dziennie pranie mózgu robi mi telewizja, żona etc.Po latach w PRL-u, trzeciej RP, czwartej RP bez trudu mogę uwierzyć w kolejne bzdury. Jak pomoże to więcej zarobić..