• Informacje na temat:

  juliusz krzyżanowski

Artykuły na temat: juliusz krzyżanowski
 • "Na krawędzi": Kamilla Baar lubi wyzwania

  ...atmosferze, aktorach: Teresie Budzisz-Krzyżanowskiej, Annie Polony, Janie Nowickim, Jerzym Bińczyckim. Ja przecież zawsze byłam taka po krakowsku natchniona! Tamten świat, ze swoim niepowtarzalnym duchem(...) spektaklu "Oszuści". Na dużym ekranie debiutowała w 2004 r. rolą Magdy w komedii sensacyjnej "Vinci" Juliusza Machulskiego. Rzecz działa się w Krakowie. Kocha ten film. Tak jak kocha malarstwo. A dzisiaj...

 • Spotkanie z twórcami i gwiazdami "Głębokiej wody"

  ...spotkaniu z przedstawicielami mediów Prezes TVP Juliusz Braun potwierdził, że podpisał w imieniu Telewizji Polskiej umowę z Ministerstwem Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie wsparcia finansowego dla(...) Muskały (Kalina Wilczyńska), Rafała Maćkowiaka (Maks) i Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej (Krystyna), zobaczymy m.in. Cezarego Kosińskiego, Marię Ciunelis i Mariana Kociniaka. Zdjęcia do nowych...

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski laureatami Wielkiego Splendora

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski zostali laureatami Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrody wręczono w poniedziałek podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 • Próby Andrzeja Łapickiego

  Stolica w piątek pożegna Andrzeja Łapickiego, jednego z najwybitniejszych polskich aktorów. Przypominamy Łapickiego-reżysera podczas prób "Lokaja" Jerzego Racławickiego na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego w Warszawie.

 • Rodzina, przyjaciele, uczniowie i miłośnicy twórczości Jana Machulskiego żegnali w piątek zmarłego artystę podczas mszy świętej w warszawskim kościele sióstr wizytek. Urnę z prochami złożono na warszawskim Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

 • Cybulski: Znamy skład jury!

  Znamy już skład Jury, które wyłoni tegorocznego laureata Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Nazwisko zwycięzcy poznamy 8 listopada, podczas gali wręczenia Nagrody w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (1-3 października) w polskich kinach zadebiutuje aż sześć tytułów - nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Ono" , czarno-biały obraz Jima Jarmuscha "Kawa i papierosy" , thriller "Zakładnik" , z Tomem Cruise'em w roli głównej, amerykański dramat "Pamiętnik" , przygodowa opowieść "W 80 dni dookoła świata" oraz "Atrakcyjny pozna Panią..." Marka Rębacza.

 • Kamilla Baar: Zawsze byłam natchniona

  Ma plany na przyszłość, Telekamerę i wspaniałego, trzyletniego synka Bruna. Zawodowo także wszystko gra! Tej jesieni Kamillę Baar zobaczymy m.in. w "Na krawędzi 2" oraz "Służbach specjalnych".