• Informacje na temat:

  juliusz machulski

Artykuły na temat: juliusz machulski
 • "Mały Zgon": Nowy serial Canal+ w reżyserii Juliusza Machulskiego

  Padł pierwszy klaps na planie serialu produkowanego przez Canal+ "Mały Zgon". Nad komedią kryminalną pracuje między innymi Juliusz Machulski.

 • Holland, Wajda i Zanussi wybiorą nowego dyrektora PISF-u

  Andrzej Fidyk, Agnieszka Holland, Borys Lankosz, Olgierd Łukaszewicz, Juliusz Machulski, Andrzej Wajda i Krzysztof Zanussi znaleźli się w składzie 11-osobowej komisji, która wybierze nowego dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

 • "Mały Zgon": Nowy projekt Juliusza Machulskiego. Trwają zdjęcia do serialu

  Właśnie ruszyła kolejna seria zdjęć do „Małego Zgonu” – doprawionego czarnym humorem serialu z elementami komedii kryminalnej, który kręci Juliusz Machulski. W tym tygodniu widzowie wreszcie mogą dowiedzieć się, kto zawita do tajemniczej mazurskiej miejscowości Mały Zgon. A wcale nie będzie tam cicho i spokojnie…

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Juliusz Machulski: W moim filmie nie będzie grała jakaś pani z reklamy

  Juliusz Machulski (61 l.) w Lublinie kręci swój kolejny film - komedię kryminalną pt. "Volta". W obsadzie zabraknie jednak nazwisk znanych z telewizyjnej rzeczywistości.

 • Festiwal Filmowy w Gdyni: To oni wybiorą filmy

  Znamy już skład zespołu selekcyjnego, który wybierze filmy do Konkursu Głównego i Konkursu "Inne spojrzenie" podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Gdyni.

 • Jan Machulski: Do końca życia pozostał chłopcem

  Jan Machulski (†80 l.) miał wiele kobiet, ale tylko żona potrafiła go zrozumieć. Gdy 9 lat temu trafił na badania do szpitala, niczego nie przeczuwała. Był to ten pierwszy raz, gdy do niej nie wrócił. Z miłością do Haliny wygrała tylko śmierć - zmarł na serce nagle w listopadzie 2008 roku.

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • Gra u Machulskiego!

  Julia Rosnowska, czyli tytułowa Julia z nowego serialu TVN, wkrótce pojawi się na antenie Programu 1 TVP. Zobaczymy ją w spektaklu Teatru Telewizji "Next-ex", który reżyseruje sam Juliusz Machulski.

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

Zdjęcia na temat: juliusz machulski
Dyskusje na temat: juliusz machulski
 • Re: 5 powodów, dla których kochamy nienawidzić Cezarego Pazurę

  Pazura zagra w dobrym filmie, jak do obsady dojdzie Marek Kondrad, Rywiński i Stuhrowie a reżyserował będzie Juliusz Machulski !

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  Panie Czarku najlepiej to Panu wychodziło z Ś.P. Janem Machulskim w teatrze Ochota myśle że teraz Pan Juliusz Machulski mógłby mieć na Pana pomysł-. Od tego bym zaczoł ... :)

 • Re: "Aż po sufit!": Kolejna klapa z Pazurą w roli głównej?

  OGLĄDAJCIE I NIE PISZCIE BZDUR. JAKO AKTORA BARDZO GO LUBIĘ, TERAZ MOŻNA OGLĄDAĆ DOJRZAŁEGO I SPOKOJNEGO CZŁOWIEKA. V.I.P. (1991, reż. Juliusz Machulski) Kroll (1991, reż. Władysław Pasikowski) Cynga (1991) Déjà vu (1990, reż. Juliusz Machulski) - jako niemiecki cyklista Pogranicze w ogniu (1988-1991) Pogrzeb lwa (1986) Czarne Stopy (1986, reż. Waldemar Podgórski)

 • Re: Gra u Machulskiego!

  No brawo! teraz wyszło na to, że "sam Juliusz Machulski" nie wie, kogo ma angażować do sowich spektakli i posiłkuje się aktorkami znajdowanymi w serialach. tak samo Teatr Telewizji. Żeby tam wystąpić, trzeba najpierw zagrać w TVNie. Pomyślcie, zanim coś napiszecie, chyba że nie potraficie krytycznie ocenić własnego tekstu, szanowana redakcjo. Ale to chyba nie przystoi dziennikarzom.

 • Re: Najbardziej filmowe miasto Polski

  reżyserzy polscy - którzy? przcież masz napisane: "reżyserzy polscy (Andrzej Wajda, Agnieszka Holland, Stanisław Różewicz, Tadeusz Chmielewski, Tadeusz Konwicki, Janusz Morgenstern, Marek Piwowski, Krzysztof Krauze, Juliusz Machulski, Jerzy Hoffman) " PS: Fajny tekst