• Informacje na temat:

  julka serial

Artykuły na temat: julka serial
 • Antek Królikowski rozstaje się z Julką Wieniawą?! Co się stało?!

  ...w tym wspiera i wierzy, że jego uzdolniona dziewczyna, która zagrała już w kilku serialach, dostanie się na wymarzone studia. Zależy mu na tym szczególnie, bo boi się... rozstania z nią. A to scenariusz...

 • Wróblewska i Jargalsaikhan w "Celebrity Splash!". Kto boi się skoczyć, a kto nie?

  Niektórzy naprawdę boją się skakać do wody, dla innych to tylko kolejne wyzwanie. O programie "Celebrity Splash!" opowiadają Julka Wróblewska "(Tylko mnie kochaj"), najmłodsza uczestniczka show oraz Misheel Jargalsaikhan, znana z serialu "Rodzina zastępcza".

 • Weekend w serialach

  Sprawdź, co wydarzy się w twoich ulubionych serialach w trakcie weekendu!

 • "Przyjaciółki": Anka w rozterce, Inga godzi się z Zuzą, a Patrycja...

  Sporo dzieje się w życiu "Przyjaciółek". Anka jest w rozterce z powodu chłopaka, Inga godzi się z Zuzą, a Patrycja może zostać matką. Oto, co wydarzy się w najbliższym odcinku popularnego serialu.

 • Weekend w serialach

  Sprawdź, co wydarzy się w twoich ulubionych serialach w trakcie weekendu!

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Umiemy się z siebie śmiać

  Jesienią będą obchodzić 10-lecie związku. Anna Głogowska - znana tancerka, obecnie prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i Piotr Gąsowski - popularny aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają 7-letnią córkę. Nie ma mowy o rozstaniu. Plotki na ten temat komentują krótko: "To kłamstwa".

 • “Na dobre i na złe”: Julka Burska wraca do Leśnej Góry!

  ...w czasie z wyjazdem aktorki do Paryża na studia aktorskie. W 623. odcinku (emisja w środę 3 lutego w TVP2) Julka ponownie pojawi się w Leśnej Górze. Lecz ze zmienioną... twarzą. Teraz w postać tę wcieli się 27-letnia Aleksandra Hamkało, którą fani seriali znają choćby jako Basię Torzewską z "Lekarzy", Olę Lipiec z "Komisarza Aleksa" czy Alicję Grabowską z "Linii życia". W swoim dorobku ta absolwentka...

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  Jedną z uczestniczek, która zrobiła największe wrażenia na jurorach programu "Mali giganci", była Julia Totoszko, córka wokalisty Mariusza Totoszki i jego byłej żony Marty Smuk.

 • Weekend w serialach

  Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!

 • "Celebrity Splash!": Misheel Jargalsaikhan skacze z 10 metrów

  Do finału "Celebrity Splash!" pozostały już tylko trzy dni! Wśród najlepszych uczestników jest Misheel Jargalsaikhan, która jeszcze kilka tygodni wcześniej w trakcie treningów często... upadała na twarz.

Zdjęcia na temat: julka serial
Dyskusje na temat: julka serial