• Informacje na temat:

  jurek owsiak choroba

Artykuły na temat: jurek owsiak choroba
 • Agata Młynarska: Życie nie szczędzi jej trosk

  ...współpracy z TVP. Dwadzieścia pięć lat temu jako dziennikarka telewizyjnej Dwójki stanęła u boku Jurka Owsiaka (63 l.) i wspólnie zachęcali do wrzucania datków, które pomagały ratować życie maluchów. Na(...) życia, która się z nią wiąże, dziennikarka opisała w książce "Pyszna dieta, czyli moje życie bez glutenu". Choroba, na którą cierpi gwiazda należy do przewlekłych schorzeń układu pokarmowego i nie...

 • Jurek Owsiak przyjął mokre wyzwanie!

  Szef Przystanku Woodstock i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak wziął udział w "Ice Bucket Challenge".

 • WOŚP 2014: Orkiestra zagrała dla 10-letniego Łukasza ze Szczecina

  We wtorek (14 stycznia) przed jednym z domów w Szczecinie odbył się specjalny koncert, na którym wystąpili m.in. Bednarek, Enej i Raggafaya. Było to podziękowanie dla 10-letniego Łukasza Berezaka, chorego wolontariusza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Orkiestra znów gra dla chorych dzieci!

  Dziś (9 stycznia) przez cały dzień w całej Polsce, ale także poza jej granicami odbywają się koncerty w ramach XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Krzysztof Kolberger nie żyje

  W wieku 60 lat zmarł Krzysztof Kolberger. Od wielu lat zmagał się z chorobą nowotworową.

 • Orkiestra rozpocznie w Poznaniu

  Już w niedzielę (10 stycznia) odbędzie się XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz drugi Orkiestra zagra dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

 • Orkiestra po raz osiemnasty

  Dziś (10 stycznia) odbywa się XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz drugi Orkiestra z czerwonymi serduszkami gra dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

 • Roman Gutek nominowany

  Roman Gutek, właściciel firmy Gutek Film i dyrektor festiwalu Era Nowe Horyzonty, znalazł się w gronie nominowanych do tegorocznej Nagrody Mediów Niptel 2005. Wyróżnienia zostaną wręczone 20 sierpnia podczas festiwalu TVP w Operze Leśnej w Sopocie - poinformowali na stronie internetowej organizatorzy.

 • "Ciacho" zagra dla WOŚP

  Producenci nowej komedii Patryka Vegi "Ciacho" poinformowali, że wspomagają XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy sprzedany bilet zasili konto WOŚP. Premiera filmu zaplanowana została na 8 stycznia 2010 roku.

 • WOŚP: Będzie rekord?

  Ponad 36 mln zł zebrano w niedzielę w ramach XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - poinformowało biuro prasowe fundacji w nocy z niedzieli na poniedziałek (10/11 stycznia).

Wideo na temat: jurek owsiak choroba
 • Geneza Planety Małp

  Will Rodman (James Franco) to naukowiec pracujący w firmie farmaceutycznej Gen-Sys, w której pracuje się nad stworzeniem leku regenerującego tkankę mózgową. Celem naukowca jest wynalezienie leku na chorobę Alzheimera, na którą cierpi jego ojciec, Charles (John Lithgow). Skupiony wyłącznie na pracy, ma problemy z kontaktami z innymi ludźmi, ale choroba ojca zbliża ich do siebie. Badanie leku ALZ-112 na ludziach ujawnia skutek uboczny w postaci wzrostu agresji, więc Will musi zamknąć swój...

 • Beats of Freedom - Zew wolności

  Porywający film o polskim rocku w czasach PRLu. Legendy rockowego podziemia dzielą się wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze. W czasach, gdy życie w Polsce kontrolował reżim, muzyka stała się fenomenem, zjawiskiem społecznym o kolosalnej sile rażenia, stała się przestrzenią ludzi wolnych. "Żelazna kurtyna" nie była w stanie zatrzymać rocka, a młodzi ludzie dzięki muzyce poczuli własną siłę i godność. Polski rock od początku stał w kontrze do zastałej rzeczywistości...

 • Sen o Afryce

  Niemiecki lekarz Ebbo Velten spędził kilkanaście lat w Afryce walcząc z epidemią śpiączki afrykańskiej. Po kilku latach choroba została prawie całkowicie wyeliminowana, a Velten wraz z żoną mają wkrótce wrócić do Europy, gdzie mieszka ich nastoletnia córka. Wyjazd z Afryki okazuje się jednak dla niego wyjątkowo trudny. Przez lata zżył się z fascynującymi i żywiołowymi mieszkańcami Afryki, tak że nie potrafi już wyobrazić sobie powrotu do beznamiętnej zachodniej rzeczywistości. Velten nie...

Dyskusje na temat: jurek owsiak choroba