• Informacje na temat:

  jurek owsiak zdjęcia

Artykuły na temat: jurek owsiak zdjęcia
 • Jurek Owsiak na spacerze. Tak wygląda na co dzień

  Jurka Owsiaka (62 l.) widujemy zwykle przy okazji finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wówczas nosi charakterystyczne czerwone okulary oraz koszulkę z logo WOŚP i wykrzykuje swoje słynne powitanie. A jak prezentuje się na co dzień? Paparazzi uchwycili Owsiaka pod studiem "Dzień Dobry TVN". Ciemne okulary, czapka z daszkiem i szare ciuchy sprawiły, że kolorowy mężczyzna, jakiego zna...

 • Przystanek Woodstock 2014 zakończony. Padł nowy rekord!

  "Tylu ludzi nie było nawet na Prodigy" - tak Jurek Owsiak skomentował tłum szalejący pod sceną, podczas koncertu Comy. Woodstockowe pole zalała niekończąca się fala ludzi. Według wstępnych szacunków organizatora ostatniego dnia XX Przystanku Woodstock bezpiecznie bawiło się 750 tysięcy osób.

 • Magdalena Boczarska pokazała pierwsze zdjęcie z synem! Wzruszające!

  .... W komentarzach posypały się oczywiście gratulacje dla Boczarskiej i słowa uznania za wspieranie akcji Jurka Owsiaka.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Przystanek Woodstock 2014 uczcił pamięć powstańców warszawskich

  "Wszystko na Przystanku Woodstock idzie jak w zegarku" - informuje Jurek Owsiak. Dziś drugi dzień jubileuszowej, XX edycji.

 • Gwiazdy "Barona24" i "rodzinki.pl" osobiście wsparły 22. Finał WOŚP

  ...​Piotr Cyrwus, czyli pan Zdzisio z "Barona24", osobiście wręczył Jurkowi Owsiakowi zaproszenie na plan nowego serialu Dwójki, dochód ze sprzedaży którego zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niezapomnianemu Ryśkowi z "Klanu" w studiu 22. Finału WOŚP towarzyszył Michał Meyer, czyli Mati z "Barona24".

 • Przystanek Woodstock 2014 wystartował!

  Ponad 70 zespołów muzycznych z kraju i zagranicy zagra w Kostrzynie nad Odrą podczas XX Przystanku Woodstock. Największy festiwal rockowy w Polsce i jeden z największych w Europie wystartował zgodnie z planem w czwartek, 31 lipca, o godz. 15.

 • Wojewódzki wkurzony na Lisa!

  Tygodnik, którego redaktorem naczelnym jest Tomasz Lis, w najnowszym numerze zestawił ze sobą zdjęcie Kuby Wojewódzkiego i Jurka Owsiaka i porównał ich szanse w ewentualnych wyborach parlamentarnych. Według sondy, którą zamieszczono wynika, że Kuba nie cieszy się największym poparciem wśród społeczeństwa i aż 73% badanych nie widzi dla niego miejsca w polityce. Czy to te słabe wyniki tak...

 • Jurek Owsiak: Od rana wszystko zwariowało

  Reggae po włosku, ska i ukraiński folk oraz muzyka, która wywracała ziemię woodstockową do góry nogami - to tylko niektóre propozycje kolejnego odcinka programu "Pol'And'Rock", który możecie oglądać na stronach INTERIA.PL. Jurek Owsiak zabierze Was w niespełna półgodzinną podróż po historii rock'n'rolla.

 • Pieniądze ze spadku po Ninie Andrycz trafiły do WOŚP. Zaskakujący prezent od banku!

  ...sprawę). - Na szczęście wszystko dobrze się skończyło - mówi "Życiu na Gorąco" Jurek Owsiak, szef Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. - Otrzymaliśmy z banku Millennium 85 tys. zł, które(...) Świątecznej Pomocy. Ruchomy sprzęt, stroje, książki, zdjęcia itp. aktorka zapisała przyjaciółce. Jednak sprawa otrzymania przez WOŚP pieniędzy nie była łatwa. Getin Noble Bank wpłacił pieniądze, gdy sprawą...

 • Przystanek Woodstock 2013 zakończony! Owsiak: "Idźcie w świat" (relacja, zdjęcia, wideo)

  - Ta scena jest bardzo otwarta, ta scena pokazuje, że nie ma tutaj rzeczy, które stanowią bariery, które zaskakują - tak o zakończonym w nocy z soboty na niedzielę XIX Przystanku Woodstock mówił nam Krzysztof Dobies, rzecznik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Kostrzynie nad Odrą przez trzy dni bawiło się ok. pół miliona osób.

Zdjęcia na temat: jurek owsiak zdjęcia
Wideo na temat: jurek owsiak zdjęcia
 • Beats of Freedom - Zew wolności

  Porywający film o polskim rocku w czasach PRLu. Legendy rockowego podziemia dzielą się wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze. W czasach, gdy życie w Polsce kontrolował reżim, muzyka stała się fenomenem, zjawiskiem społecznym o kolosalnej sile rażenia, stała się przestrzenią ludzi wolnych. "Żelazna kurtyna" nie była w stanie zatrzymać rocka, a młodzi ludzie dzięki muzyce poczuli własną siłę i godność. Polski rock od początku stał w kontrze do zastałej rzeczywistości...

 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.