• Informacje na temat:

  juror sztaba

Artykuły na temat: juror sztaba
 • Dzięki niej Adam Sztaba zachowuje się jak nastolatek!

  Adam Sztaba (42 l.) zachowuje się od ponad roku jak zakochany uczniak. A to wszystko za sprawą drugiej żony…

 • "Must Be The Music" i oburzony Adam Sztaba: To było chamstwo!

  W niedzielnym (28 września) odcinku "Must Be The Music" zobaczycie zespół Śtuderanci, który agresywnie zareagował na werdykt jury. Szczególnie oberwało się Korze i Piotrowi Roguckiemu.

 • Adam Sztaba rozstał się z żoną!

  O kryzysie w związku pary głośno od września 2013 roku, kiedy to juror "Must be the music" poślubił córkę Katarzyny Grocholi, a następnie trzy miesiące później wyprowadził się z domu do przyjaciół. Oficjalną przyczyną miał być pracoholizm muzyka. Od tego czasu małżonkowie rozstawali się i wracali do siebie. Choć wydawało się, że problemy małżeńskie udało się rozwiązać, według ustaleń...

 • "Must Be The Music": "Adasiu, zauważyłeś, jak Ela wyładniała"?

  Adam Sztaba wygrzebał zdjęcia z pierwszej edycji "Must Be The Music". Juror był zdumiony!

 • Adam Sztaba zabrał ukochaną do galerii handlowej!

  Adam Sztaba (40 l.) ze swoją menedżerką Agnieszką wybrał się na zakupy do jednego z centrów handlowych. Nie zabrakło czułych gestów, dobrej zabawy i... asysty paparazzich.

 • "Must Be The Music" po raz dziewiąty. Co nowego?

  Dziś wieczorem (niedziela 15 marca) rusza dziewiąta już edycja "Must Be The Music". Po raz pierwszy od dłuższego czasu muzyczne show Polsatu nie będzie rywalizować z podobnymi programi nadawanymi przez konkurencję.

 • Sztaba zamieszkał u Kwaśniewskiej!

  Pod koniec maja Adam Sztaba i Dorota Szelągowska po latach życia w nieformalnym związku, zdecydowali się na ślub. Niedawno okazało się, że małżeństwo chyba im nie służy. Para dość mocno się pokłóciła i juror "Must Be The Music" musiał wyprowadzić się z ich luksusowego domu w Zawadach. Na szczęście w tych trudnych chwilach może liczyć na swoich znajomych. Dach nad głową zaoferowali mu Ola...

 • "Must Be The Music": Martyna Pławecka we łzach

  Zmiana decyzji przez Piotra Roguckiego doprowadziła do łez Martynę Pławecką. "Spełniamy marzenia" - z uśmiechem podsumował Adam Sztaba.

 • Adam Sztaba po raz pierwszy komentuje plotki o nowej partnerce!

  .... Dorota Szelągowska skupiła się na pracy i robieniu kariery w telewizji, a Adam zajął się nową ukochaną. Jak dowiedziały się tabloidy, juror "Must Be The Music" spotyka się od pewnego czasu z Agnieszką Dranikowską, jego menedżerką! Zdjęcia pary zrobione przez paparazzich chyba nie pozostawiają złudzeń, że łączą ich nie tylko sprawy zawodowe... W rozmowie z portalem Agnieszki Jastrzębskiej, Sztaba...

 • "Must Be The Music": Łzy leją się jak strumienie

  Dotychczas "Must Be The Music" był raczej oszczędny z płaczącymi uczestnikami i jurorami, tymczasem w piątym odcinku polało się sporo łez.

Wideo na temat: juror sztaba
 • Jurorzy o finale "Must be the music 2"

  To był finał naszych marzeń - mówi Adam Sztaba o ostatnim odcinku 2. edycji "Must be the music". Co na temat finałowego odcinka mają do powiedzenia pozostali jurorzy - Wojtek Łozowski, Kora i Elżbieta Zapendowska? Posłuchaj...

 • Piotr Rogucki pokłócił się ze Sztabą na wizji

  Program "Tylko muzyka. Must Be The Music" wyzwala ogromne emocje nie tylko u uczestników, ale również i jurorów. Tym razem do spięcia doszło na linii Adam Sztaba - Piotr Rogucki. Jurorów poróżnił występ uczestniczki Karoliny.