• Informacje na temat:

  jurorzy 13 edycji

Artykuły na temat: jurorzy 13 edycji
 • Kacper w finale "Tańca z gwiazdami"!

  Ponad 45% wszystkich głosów od telewidzów otrzymał w półfinałowym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami" Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość". Chociaż według jurorów lepszy był jego rywal - Bilgun Ariunbaatar - Kacper przeszedł do finału z pierwszą lokatą.

 • "Must Be The Music": Kto wygra ósmą edycję muzycznego show?

  Tradycyjnie przed niedzielnym (23 listopada) finałem bawimy się w typowanie laureata "Must Be The Music".

 • Kacper nie ma sobie równych na parkiecie!

  Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", jest coraz bliższy zdobycia samochodu i Kryształowej Kuli 13. edycji "Tańca z gwiazdami". W 9. odcinku znów był najlepszy! Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", musiała zadowolić się trzecim miejscem.

 • "Taniec z gwiazdami": Kto zatańczy?

  Już wiemy, kto zatańczy w trzeciej polsatowskiej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Będą niespodzianki?

 • Janey Cutler ma 80 lat, jest babcią 13 dorodnych wnucząt i już podbiła serca na całym świecie swoim występem w brytyjskiej edycji programu "Mam talent" . Janey, która już została okrzyknięta "nową Boyle" podczas przesłuchania zachwyciła widzów i jurorów interpretacją utworu Edith Piaf "Je Ne Regrette Rien".

 • "Must Be The Music": Do izolatki!

  Utalentowane nastolatki, śpiewający policjant, growlująca Amanda i powroty znanych twarzy - za nami drugi odcinek ósmej edycji "Must Be The Music".

 • Faworyci czują się... zagrożeni!

  Na parkiecie 13. edycji "Tańca z gwiazdami" zostały już tylko cztery pary. Faworyci - Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", i Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", mają powody do niepokoju. Po raz kolejny najlepszym tancerzem odcinka okazał się bowiem Bilguun Ariunbaatar!

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

 • "Taniec z gwiazdami": Nie było zaskoczenia

  .... Wyznał przy tym: "Jesteś najstarsza, ale najtwardsza, najlepsza, najpiękniejsza!". Już za dwa tygodnie, 13. czerwca, pojedynek najlepszych tancerek tej edycji: Julii Kamińskiej i Kasi Glinki. Joanna(...)Przedostatni odcinek jedenastej serii popularnego show był wielkim wydarzeniem. Organizatorzy, jurorzy, a przede wszystkim tancerze zadbali o to, by dostarczyć widzom wielu emocji. Program otworzyła...

 • "Must Be The Music": Patsin m Ski Blue i Maria Markiewicz w finale!

  Oskarżenia o plagiat, utalentowane nastolatki, kopiowanie Myslovitz, zakochany raper i urzekający seniorzy - sprawdź, co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Must Be The Musci"!

Zdjęcia na temat: jurorzy 13 edycji