• Informacje na temat:

  jurorzy oceniają

Artykuły na temat: jurorzy oceniają
 • Dlaczego Kayah, Ania Dąbrowska, Nergal i Piasek czwarty tydzień z rzędu oceniają uczestników w tej samej garderobie? Oto tajemnica!

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Marta Manowska: Szczęście się oddala

  ...w innych edycjach: uczestnicy śpiewają, jurorzy oceniają ich występy, a potem zapraszają do swoich drużyn - i tak aż do finału, który może wygrać tylko jedna osoba... Kandydatów, którzy muszą być po...

 • Zaskoczenie w "The Voice of Poland": Halina Mlynkova zamiast...

  Serwis Wirtualnemedia.pl podał, że Halina Mlynkova została wybrana na prowadzącą nowej edycji "The Voice of Poland". Wcześniej wokalistka była przymierzana do roli jurorki.

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka w każdy taniec wkłada kawałek swojego serca!

  Niemal każdy taniec w wykonaniu Olgi Kalickiej i Rafała Maseraka potwierdza, że młodziutka aktorka to po prostu urodzona tancerka! Jurorzy "Tańca z gwiazdami" oceniają jej występy wysokimi notami(...) widzowie to doceniają, jest dla mnie najwspanialszą nagrodą, jaką mogę dostać - wyznała w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco". Olga Kalicka przyznaje, że marzyła o tym, by wystąpić w "Tańcu...

 • Jurorzy do oceny!

  To oni, a nie mniej lub bardziej utalentowani uczestnicy muzycznych "talent shows", są największymi gwiazdami bijących rekordy oglądalności w wiosennej ramówce TVP, Polsatu i TVN-u programów. Oceniają, ale dlaczego sami nie mają być poddani ocenie? Oto nasz subiektywny ranking jurorów!

 • Janusz Laskowski mógł zostać milionerem. Dlaczego tak się nie stało?

  ...oceniają, że pocztówek z piosenkami Laskowskiego sprzedano nawet 16 milionów! A były to czasy, kiedy główna wygrana w Totolotka wynosiła milion złotych. Łatwo policzyć, że artysta powinien zostać(...) i dziennikarzy, jurorzy ją niemal zdyskwalifikowali. Andrzej Ibis Wróblewski dał jej zero punktów, co spotkało się z gwizdami publiczności. Kilkanaście tygodni później Maryla Rodowicz zaśpiewała w Sopocie...

 • W nowym show oceniają uczestników, nie widząc ich!

  W Stanach Zjednoczonych zadebiutował w wiosennej ramówce muzyczny program "The Voice". W jury zasiadają Christina Aguilera, Adam Levine, Cee Loo Green i Blake Shelton. Prawa do holenderskiego formatu kupiła również Telewizja Polska.

 • Urbański dostanie nowy program?

  Jeśli informacje się potwierdzą, 45-letni Hubert Urbański z pewnością nie będzie żałował, że odszedł z TVN do telewizji publicznej, gdzie prowadzi "Bitwę na głosy". Jak dowiedział się "Fakt", władze stacji obiecały prezenterowi pracę w nowym show. "The Voice" to amerykański muzyczny program rozrywkowy, w którym jurorzy oceniają wyłącznie głosy uczestników, nie widząc ich w trakcie występu. Show...

 • "The Voice Of Poland", czyli "to nie jest solidarność penisów"

  - To jest dla mnie fantastyczne doświadczenie - tak Kayah w rozmowie z INTERIA.PL ocenia udział w nowym show "The Voice Of Poland". A co inni jurorzy: Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny i Nergal, sądzą o tym programie?

Wideo na temat: jurorzy oceniają
 • "Gwiazdy na dywaniku": Odcinek 314.

  Horodyńska i Tomasz Jacyków, którzy w programie „Gwiazdy na dywaniku” bezlitośnie, ale bardzo profesjonalnie oceniają stylizacje celebrytów i obnażają ich modowe wpadki. Joanna i Tomasz to bardzo surowi jurorzy i nikt nie ma u nich taryfy ulgowej.

 • 2

  2

  " 2" to druga, jeszcze mroczniejsza, odsłona przerażającej wizji zrodzonej w umysłach wielokrotnie nominowanego i nagradzanego reżyserskiego duetu, Balaguero - Plaza. Duetu, który zarówno przez krytykę, jak i widzów został okrzyknięty wskrzesicielami kina grozy, do niedawna uważanego za gatunek filmowy wyeksploatowany już do granic możliwości. " 2" rozpoczyna się bezpośrednio po zakończeniu części pierwszej. Do skażonego budynku wysłana zostaje doborowa jednostka antyterrorystyczna w celu...

 • "Gwiazdy na dywaniku": Odcinek 313.

  Horodyńska i Tomasz Jacyków, którzy w programie "Gwiazdy na dywaniku" bezlitośnie, ale bardzo profesjonalnie oceniają stylizacje celebrytów i obnażają ich modowe wpadki. Joanna i Tomasz to bardzo surowi jurorzy i nikt nie ma u nich taryfy ulgowej.