• Informacje na temat:

  jurorzy przyznali

Artykuły na temat: jurorzy przyznali
 • Dominika Tajner-Wiśniewska o znajomości z Justyną Żyłą. Oto prawda!

  Dominika Tajner-Wiśniewska (42 l.) nie zamierza ukrywać, że jej zdaniem jurorzy nieco za ostro potraktowali Justynę Żyłę (30 l.) po jej występie w "Tańcu z gwiazdami". Przy okazji opowiedziała o znajomości z byłą żoną skoczka.

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Wygrała, chociaż... nie była najlepsza!

  Jurorzy przyznali im trzecie miejsce, widzowie drugie, ale to wystarczyło, by Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Rafał Maserak stanęli na najwyższym podium II odcinka "Tańca z gwiazdami".

 • "TzG": Zawadzka i Maserak tańczą rock'n'rolla

  W najbliższym odcinku "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami", obok tańców indywidualnych, widzowie zobaczą wszystkie pary w prawdziwym turnieju rock'n'rolla.

 • "Detektyw" odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  W niedzielę, 25 kwietnia, spotkaliśmy się z uczestnikami tanecznego show po długiej przerwie. Okazało się, że jurorzy bardzo stęsknili się za tancerzami, bo tym razem ich oceny były wyjątkowo przychylne...

 • Agnieszka Kaczorowska o swoim partnerze z "Tańca z gwiazdami"

  - Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem - mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami".

 • Omenaa odpadła z "Tańca z gwiazdami"

  Decyzją widzów i jurorów z programem pożegnali się prezenterka pogody Omenaa Mensah i tancerz Rafał Maserak. Jurorzy ocenili występ dosyć surowo - Omenaa i Rafał dostali od nich zaledwie 29 punktów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

 • Isis i Żora mają pretensje do jury "Tańca..."

  Para, która odpadła w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami", uważa, iż jurorzy potraktowali ją niesprawiedliwie! Isis Gee (35 l.) i Żora Korolyov (19 l.) spodziewali się wyższych not ze względu na... kontuzje, jakich doznali podczas treningów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

Zdjęcia na temat: jurorzy przyznali
Wideo na temat: jurorzy przyznali
 • Ciało Kazadi nie jest jeszcze na to gotowe!

  Jurorzy programu "You Can Dance" zdradzili, jak dbają o sylwetkę wiosną. Agustin Egurrola przyznał, że stara się ćwiczyć. "W życiu trzeba zacząć siebie kochać i dbać o siebie. Życie jest bardzo krótkie" - powiedział. Michał Piróg nie jest miłośnikiem fizycznego wysiłku. Choreograf stawia na większy kontakt ze słońcem, niż siłownią. W zimowym nastroju nadal znajduje się Patricia Kazadi, która

 • 2

  2

  " 2" to druga, jeszcze mroczniejsza, odsłona przerażającej wizji zrodzonej w umysłach wielokrotnie nominowanego i nagradzanego reżyserskiego duetu, Balaguero - Plaza. Duetu, który zarówno przez krytykę, jak i widzów został okrzyknięty wskrzesicielami kina grozy, do niedawna uważanego za gatunek filmowy wyeksploatowany już do granic możliwości. " 2" rozpoczyna się bezpośrednio po zakończeniu części pierwszej. Do skażonego budynku wysłana zostaje doborowa jednostka antyterrorystyczna w celu...

 • Wtorek, po świętach

  Jeden z najlepszych filmów rumuńskich zeszłej dekady, porażająca realizmem prosta historia o miłości i zdradzie, która urasta do rangi thrillera. Radu Muntean tworzy atmosferę tak nasyconą emocjami, że sama tylko scena przypadkowego spotkania całej trójki w gabinecie dentystycznym sprawia, że widz siedzi na krawędzi fotela. Intymna historia małżeństwa u progu rozpadu. Paul i Adriana są razem od 10 lat. Mają córkę, samochód, apartament i wiodą pełne nudy życie. Skok w bok okazuje się dla Paula...