• Informacje na temat:

  jurorzy z tzg

Artykuły na temat: jurorzy z tzg
 • Kulisy porażki Marczuk w "TzG"

  ...partnerami nie wystarczyły, by zrekompensować braki w choreografii i oczarować publiczność. Swojego rozczarowania nie kryli także jurorzy. "Ja myślę, Janku, że straciłeś taką umiejętność obiektywnego...

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

 • Widzowie "TzG" nie chcą oglądać Oceany

  W przedwczorajszym odcinku "Tańca z gwiazdami" Oceana w końcu potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki o ciąży. Szczere wyznanie nie wzbudziło jednak w widzach sympatii do gwiazdy, bo po ogłoszeniu wyników okazało się, że 28-letnia Oceana otrzymała najmniej SMS-owych głosów z wszystkich uczestników. Nie odpadła z show tylko dlatego, że jurorzy wysoko ocenili jej umiejętności. Portal...

 • "TzG": Zawadzka i Maserak tańczą rock'n'rolla

  W najbliższym odcinku "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami", obok tańców indywidualnych, widzowie zobaczą wszystkie pary w prawdziwym turnieju rock'n'rolla.

 • Michał Kwiatkowski nie miał szans w "TzG"

  ...? Wyzwanie jednak podjął. Początek miał świetny. Jego salsa mogła się podobać. Po raz pierwszy jurorzy przyznali Michałowi i Janji komplet punktów. Jako drudzy wystąpili Ania Mucha i Rafał Maserak(...) Gąsowski po prostu odczytał, której pary nie zobaczymy w finale. Nie dowiedzieliśmy się również, kto był pierwszy. Wydaje się, że Michał osiągnął wszystko, co mógł osiągnąć w tej edycji "TzG". Dotarł do...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • Zemsta Szpaka

  Od początku przygody z "Tańcem z gwiazdami" Michał Szpak był sfrustrowany tym, że - jak twierdził - jurorzy go nie doceniają. Teraz wreszcie się odegra?

 • "Taniec z Gwiazdami" [finał]: Kryształowa Kula dla Agnieszki Sienkiewicz

  Agnieszka Sienkieiwcz w duecie ze Stefano Terrazzino wygrała drugą edycję programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars" na antenie Polsatu. W finale pokonali parę Anna Wyszkoni-Jan Kliment.

 • "Na Wspólnej": Krzysztof Wieszczek zwycięzcą "Tańca z Gwiazdami"!

  .... Każda z finałowych par zatańczyć miała w ostatnim ekranowym występie aż trzy tańce. O tym, w jakim repertuarze zobaczymy finalistów na samym początku piątkowego show, decydowali jurorzy. Iwona(...) emocjonalne fragmenty ich wcześniejszych tańców oraz ujęcia z prób. Tatiana Okupnik się rozkleiła. Załzawiona powiedziała, że wyobrażała sobie "TzG" jako kiczowaty program, ale... - 16 lat jestem na scenie...

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

Dyskusje na temat: jurorzy z tzg
 • Re: "Pierwsza miłość": Do zakochania jeden krok...

  Głosujmy w piątek na Anetę i Stefano najpiekniejszą i najbardziej naturalną w tańcu parę w tej edycji TzG. Nasze głosy będą im bardzo potrzebne, bo niewiadomo do czego znowu przyczepią się jurorzy?.

 • Re: Aneta Zając zagra główną rolę w "Przyjaciółkach"!

  że wygrała TZG to jest OK, tańczyła z wdziękiem, elegancją a tego właśnie brakuje te zarozumiałej Moro, gdyby jurorzy a szczególnie Czarna Mamba nie wywalili tendencyjnie Klaudii to pewnie ona by wygrała! Ale niech nie cha sie do wszystkich seriali i filmów bo co za duzo to niezdowo i widzowie ja znialubią! A w TZG miała najgorzej dobrane stroje do figury!!!